Plané neštovice - obrázky

Plané neštovice - obrázky

copyright:
wikimedia.org

"Překlad: PC Translator Google
Prosím, omluvte chyby jazyka"

Plané neštovice - e vysoce nakažlivá nemoc způsobená varicella-zostrian. Toto onemocnění je jeho přítomnost vyrážky a puchýře na povrchu těla, hlavně na těle a hlavě. Plané neštovice se šíří snadno vzduchu kýchání a kašlání infikovaných osob při přímém kontaktu s sekrety z kožní vyrážky

Plané neštovice - vyvolává příznaky a známky

Mezi hlavní příznaky plané neštovice patří

Plané neštovice obvykle prochází třemi fázemi:

  1. Vzhled otoky / červená nebo růžová papuly, které přesahují v různých částech těla během několika dnů.
  2. Tyto puchýře jsou naplněny kapalinou na první, ale po dosažení dospělosti se dostat do kanalizace.
  3. Puchýřky, které rozbijí měřítko vést k pomalejšímu zotavení trvá několik dní, s možností trvalého zjizvení.

Váčky, je pravděpodobné, že dojde na několik dní. To vede k možnosti, které mají všechny tři fáze současně. Nakažená osoba může přenášet virus do 48 hodin před prvním vyrážka a stále nakažlivá tak dlouho, jak jeho tělo bude strupy.

Onemocnění u dětí, které jsou zdravé (netrpí jinými chorobami současně), je obvykle snadné. Ve vážnější formu onemocnění, může vyrážka rozšířit na celé tělo a mohou tvořit v krku, oči a sliznice močové trubice, konečníku a pochvy.

Jeden z běžných komplikací planých neštovic je bakteriální infekce dat na kůži. Všechny plané neštovice může vést k zápalu plic a encefalitidy velmi zřídka.

 

Plané neštovice a pásový opar
Každá osoba, která má plané neštovice onemocněním lze nazvat pásový opar. Když člověk má plané neštovice, některé z varicella-zoster virus zůstává v nervových buňkách. A pak po několika letech, může virus znovu a znovu objeví jako pásový opar.

V současné době existuje vakcína pro pásový opar se doporučuje pro osoby starší 60 let, vakcína snižuje riziko viditelného šindelů.

Plané neštovice diagnóza

Diagnóza je obvykle provádí zkoumá vyrážka. V případě pochybností může být použita v laboratorních testů krve nebo kultury tekutiny z puchýře.

Plané neštovice - Léčba

Obecně platí, že zdravé děti nepotřebují lékařskou péči. Lékař vám může předepsat antihistaminika na zmírnění svědění a snižuje.

Ale pro některé lidi, kteří mají zvýšené riziko komplikací kvůli planým neštovicím, pak může být předepsány léky zkrátit infekce a odstranit riziko komplikací.