Chemický peeling - obrázky

"Překlad: PC Translator Google
Prosím, omluvte chyby jazyka"

Chemický peeling - je velmi účinný způsob, jak mít krásnou pleť, mladou a záviděníhodné.Důvodem pro slávu této metody je, že poskytuje oběma muži a ženami, velmi efektivní způsob, jak jejich kůže hladká.

Chemický peeling - postup

- Chemický peeling je jednoduchý postup, který zahrnuje ošetření kůže s mírným dávkou kyseliny. To bude probíhat postupně, vnější povrch kůže na vnější vrstvy kůže k smrti, tím, že zvýší čerstvé nové vrstvy. Použité

 

kyseliny jsou obecně: - citronová, kyselina glykolová, kyselina mléčná, kyselina jablečná, kyselina, vinná kyselina.

Po správně studovat typ pleti a citlivost, dermatolog rozhodnout o typu peelingu a jeho koncentraci. Chemická látka výběr závisí také na rozsahu a poškození kůže.

Ese pokožku čistit vodou a mýdlem odstranit přebytečný olej. Peeling agenta je pak snadno použitelná k poškození nebo celý obličej. V průběhu nebo krátce po zákroku, pacient může mít pálení či tepla po dobu několika minut.


Chemický peeling - zotavení

Nová kůže začne tvořit v průběhu prvního týdne.Pokožka bude velmi červené na první a zároveň návratu do růžové po dobu několika měsíců. Plné vytvrzení trvá mezi 3-6 měsíce. Je důležité, aby se zabránilo přímému nebo nepřímému slunečnímu záření během tohoto období, jinak budete mít kůži skvrnitou.