Otok tkáně - obrázky

Otok tkáně - obrázky

copyright:
www.med.navy.mi

"Překlad: PC Translator Google
Prosím, omluvte chyby jazyka"

Otok tkáně - byl použit pro první dobu rekonstrukci prsu po mastektomii. Dnes je jeho používání se zvýšila, včetně oprav poškozením pokožky trauma, excize tumoru nebo vrozených vad. Někdy se používá pro estetické účely, jako s implantátů.

Otok tkáně - postup

- Tissue rozšíření stimuluje růst nové kůže vedle kožních defektů. To má výhodu v přirozené schopnosti pokožky natáhnout stejným způsobem, jako když žena roste břicho během těhotenství. Toho je dosaženo implantací tkáně

expandéru, který je balón zařízení pod kůži zdravého. To je postupně nafouknutý solnými tekutin injekce po dobu několika týdnů. Zpočátku, označení ukazují ztenčení kůže, zatímco subdiacent kožní tkáň vrstva tenčí kvůli tlaku od nafouknutý balónek.Tělo se vyvíjí jizva reakci kolem balónu, přidává aspekt "příliš plný". Když kůže rozšířila na požadovaný stupeň, je balón odstraněny spolu s deformovanými tkání. Je přemístit a sešité kůže pokrývající vadu.

Otok tkáně - zotavení

Po operaci implantovat expandér, většina pacientů pokračovat v jejich každodenní činnosti během 2-3 dnů. Vzhledem k tomu, expander je postupně naplňuje, mnoho pacientů intamoina změnit závaží na svém pravidelném programu do vybití.