Transplantace vlasů - obrázky

"Překlad: PC Translator Google
Prosím, omluvte chyby jazyka"

Transplantace vlasů - je závažný kosmetický problém obě ženy, ale především muži, což je způsobeno několika příčinami, jako je stárnutí, genetika, hormonální změny. Transplantace vlasů je technika, při které je pacient transplantovány vlasy přirozeně ve skupinách 1-4 vlasy, které se nazývají folikulárních jednotek. Tyto folikulární jednotky obsahují také mazové žlázy (olej), nervy, svaly malé a příležitostné jemné jemných.

Transplantace vlasů - postup

- Transplantace vlasů se provádí v lokální anestezii v kombinaci s intravenózním nebo celkové anestezii při použití

klapek otočit. Během operace chirurg sklízet vlasové štěpy s kořenem dárce zonle se nachází týlní nebo temporální. Po sklizni z těchto štěpů jsou extrahovány folikulů, každý folikul zkoušeni mikroskopicky po přípravě je znovu implantovány pomocí malé řezy v plešatějící oblasti. V závislosti na velikosti a složitosti operace může být zapotřebí, aby INCO jiné operaci.

Transplantace vlasů - zotavení

Hospitalizace může být až do 24 hodin, se zpravidla stehy odstraněny 10 dní po operaci. Pacient v prvních 3 týdnů, vyhnout se těžké cvičení.

Všimněte si, že všechny transplantované vlasy budou spadat do 6 týdnů po operaci, ale kořen zůstává, a tím se zvýší vyhodí nás.