Alopecie - Vypadávání vlasů - obrázky

Alopecie - Vypadávání vlasů - obrázky

copyright:
wikimedia.org

Alopecie - Vypadávání vlasů - obrázky

copyright:
wikimedia.org

Alopecie - Vypadávání vlasů obvykle se vyvíjí postupně a postihuje vlasové pokožky, může být difuzní nebo skvrnité a mohou také být klasifikované jako uzdravil nebo nonscarring. Zjizvený alopecie (vypadávání vlasů permanentní) vyplývající ze zničení vlasového folikulu, který vyhlazuje pokožku, odstraňte folikulární otvory. Nonscarring alopecie (dočasná ztráta vlasů) škody vyplývající z vlasového folikulu a listí padající folikulární otvory, umožňující budoucí růst vlasů.

Alopecie - Vypadávání vlasů - Příčiny

V důsledku hormonálních změn, podráždění nebo poškození, jeden vlasové folikuly mají kratší fázi růstu a jsou

 

tenčí, plus zvýšené méně. Vlasy prochází cyklu růstu a klidu. Během každého jednotlivce liší. Ale obecně, fáze růstu vlasů známý jako anagenu, obvykle trvá dva až tři roky. Během této doby, vaše vlasy roste pouze méně než 1 cm za měsíc. V klidové fázi je tzv. telogenní. Tato fáze obvykle trvá tři až čtyři měsíce. Na konci klidové fáze, vlasy vypadávají, a nový začátek růst na svém místě. Jednou vlasy vypadávají, fázi růstu začíná znovu.

Pro většinu lidí vypadávání vlasů je obvykle 50 až 100 vlasů za den. Příčiny vypadávání vlasů může být různorodý jako v důsledku stárnutí, v důsledku genetické dědictví, nemoci nebo léčebné postupy.

Alopecie - Vypadávání vlasů - Léčba

Chelios, trvalé nebo dočasné, nemůže být vyléčen. Ale pro vypadávání vlasů léčebných postupů, které pomáhají podporovat růst vlasů nebo skrýt vypadávání vlasů. U některých typů alopecie, vlasy může obnovit růst sám o sobě, bez jakékoli léčby.