Celulitida - obrázky

Celulitida - obrázky

copyright:
wikimedia.org

Celulitida - Většina žen má celulitidu - zejména pielemai tuk se objeví na bocích stehen, hýždí a. Ačkoli ne vážný zdravotní stav, může být nevzhledné celulitidy. Celulitida vypadá hrbolaté kůže alveolitidy. To je někdy popisována jako kůže, jako je sýr nebo pomerančové kůry-textura. Celulitida se liší v krutosti, může mírné případy vidět jen v případě, že kůže je pevně mezi prsty.

Celulitida - Příčiny

Celulitida není vážný zdravotní stav a léčbu není nutné. Ve skutečnosti, mnoho lékaři se domnívají, celulitida normální události. Nicméně, pokud se zajímáte o vzhled pokožky, navštivte svého lékaře nebo dermatologa. Celulitida je způsobena vláknité pojivové kabely, které spojují sval základní kůži. .
Faktory, které mohou zvýšit své šance na celulitidy patří:

Celulitida - Léčba

Hubnutí
Hubnutí - přes zdravou stravou a pravidelným cvičením - je pravděpodobně nejvíce prospěšný léčbu celulitidy. Výhody hubnutí jsou omezené, ale může být i méně viditelné celulitidy od zhubnout, bude to nezmizí úplně.

Lasery a radiofrekvenční systémy
Snad nejslibnější lékařská terapie je laserová a RF systémů využívajících kombinované negativní tkáň masáže, radiofrekvenční a infračervené světlo k léčbě celulitidy. Jiný systém poskytuje tkáně masáž v kombinaci s diodovým laserem energie. Oba systémy nabízejí zlepšení celulitidy, po sérii několika ošetření dvakrát týdně. Výsledky mohou trvat až šest měsíců.

Liposukce
Někteří lidé se mohou obrátit na liposukci jako léčba celulitidy. Při liposukci, chirurg vloží úzkou trubkou pod kůži přes malé řezy, a pak buňky odsávání tuku. Přestože liposukce lze tvar vašeho těla, nebude to odstranit celulitidu, a může celulitidy horší opakovat.