Dermatofibrom - obrázky

Dermatofibrom - obrázky

copyright:
conganat.org

Dermatofibrom je obyčejný kožní uzlík neznámé etiologie, která se vyskytuje častěji u žen. Dermatofibromul obyčejně se vyvíjí v koncích (zejména dolní končetiny) a je obvykle asymptomatická, i když někdy větší citlivost a Puru jsou docela neobvyklé v těchto případech.


Dermatofibrom - Příčiny

Dermatofibromului příčina je neznámá. Protože jeho trvalé povahy, je dermatofibromul pravděpodobně lépe klasifikované jako nádorové proces spíše než reaktivní změny tkáně. Eruptivní dermatofibromaului studie naznačuje, že tam může být genetickou složku Dermatofibromul vyskytují u pacientů v jakémkoli věku, nejčastěji ale v pubertě 20% úrazů dochází dříve, než 17 let. Léze roste pomalu a je osamělý uzlík na noze. Možná nějaké zranění, ale jen zřídka jsou rozmanité. Tato varianta je vidět v kontextu různých autoimunitních onemocnění, jako je lupus erythematodes, infekce HIV, leukémie. Regresní mírné zlepšení klinického stavu bylo hlášeno s nemocí látky. Pacienti mohou popisovat krtek má neobvyklou jizvu.

Charakteristické Dermatofibroamele jsou asymptomatické, ale často popisují bolest a svědění. Setkal se nejvíce bolestivé kožní nádory.

Dermatofibrom - Léčba

Žádná léčba je obvykle nutné pro dermatofibrom. Ujistěte se, že léze je benigní jednoduchá může být uveden. V případech, které nevadí kosmetické můžete vybrat S intralezionální kortikosteroidů injekce, nebo úplné odstranění, včetně podkožního tuku.