Erytrodermie - exfoliativní dermatitida - obrázky

Erytrodermie - exfoliativní dermatitida - obrázky

copyright:
medscape.com

Erytrodermie - exfoliativní dermatitida -Je zánětlivé kožní onemocnění charakterizované zarudnutí a šupinatění kůže povrch.

Erytrodermie - exfoliativní dermatitida - Příčiny

Příčiny jsou různorodé, a to vede ke zhoršení onemocnění bola pote pozadí jako lupus erythematosus, atopická dermatitida, kontaktní dermatitida, pemphigus, lupénka, etc.Pacientii vyžadují hospitalizaci, a to zejména těch, kteří mají pediatrické horečka, hypotenze a toxického šoku. To bude udržovat pokožku hydratovanou, nedošlo k poškrábání, vyvolávající faktory, kortikoidních k léčbě poruch a látky. Erytrodermie je rezistentní na terapii, protože v případě, že fond nebyl léčen. Evoluce je poznamenána více exacerbací a kortikosteroidů je nutné.

Příčiny erytrodermie - exfoliativní dermatitida patří:

Příznaky eritrodermiei

Eritrodermiea někdy začne zcela náhle a explozivně. Nebo někdy, že vyvíjí pomalu, po člověka, který měl kožní onemocnění, které se postupně zhoršuje v průběhu času. Celý povrch kůže se stává červená, šupinatá, ztloustl, a někdy i kůra. Osoba s erytrodermie může:

Erytrodermie - exfoliativní dermatitida - Léčba

Léčba erytrodermie mohou zahrnovat:

Tam jsou některé nežádoucí účinky při léčbě erytrodermie, včetně antibiotik, může způsobit žaludeční nevolnost, průjem a alergické reakce