Kopřivka - obrázky

Kopřivka - obrázky

copyright:
bryanking.net

Kopřivka není nakažlivá. Kopřivka je kožní onemocnění, které je charakterizováno tím, drobné skvrny (patche), růžové nebo červené kůže, které mohou způsobit svědění. Skvrny mohou být malé nebo velké, a obecně se vyskytují poměrně rychle mizí a na jejich vlastní uvnitř hodin nebo dnů. Kopřivka se může jevit jako malé skvrny na některé milimetrů nebo několik centimetrů velkých rozměrů, které mohou být sloučeny. Úly, které spojuje celé tělo, je známý jako "kopřivka." Které způsobují svědění a pálení nebo píchání pocit.

Kopřivka - Příčiny

Vzhledem k tomu, kopřivka - je alergická reakce na něco, nebo kontaktu s určitými předměty, které mohou být alergeny. To může vyvolat použití nových detergent nebo mýdlo, a to i léky, které používáte mohou způsobit vyrážku. Mohou také příliš mnoho stresu způsobit vyrážku - toto je nazýváno "stres - kopřivka. Protože žádné dva lidé mají stejné reakce na alergen, vyrážky nejsou nakažlivé. Mezi nejčastější spouštěče jsou některé potraviny: mořské plody, jahody, jahody, maliny, mléko, ořechy a určité druhy hmyzu, obecně léky jsou antibiotika razpunzatoare nástup kopřivka.

Kopřivka příznaky patří:

Kopřivka - Léčba

První má být odstraněna hlavní faktory, které mohou způsobit vyrážku, jako jsou: jíst potraviny s vysokým alergie: ořechy, arašídy, kokos, jahoda, rajčata, arašídy, atd.. Ryby, vepřové maso, obilí as - pšenice, ječmene a žita. Je lepší, aby se zabránilo syntetických oděvů a kosmetických výrobků a neposlední řadě stres.

V některých případech, kopřivka odejít sám bez jakékoliv léčby byste měli pít hodně tekutin a vařené ovoce a bylinné čaje. Kopřivka léčba je obecně klidný a léky antihistamice.