Leukoplakie - obrázky

Leukoplakie desky (úvodní), bílá nebo šedá barva, která se vyvíjí na jazyku, uvnitř líce nebo dásní. Leukoplakia náplastí může být také na ženských pohlavních orgánů, ale důvod tohoto jevu není znám.

Leukoplakie - Příčiny

Co způsobuje, jsou: chemické - stejně jako kouření - nejdůležitějším faktorem v místní mechanické chrupu Chudák, nedostatečnou zubní hygienou, infekční lidský papilomavirus, a vnitřních faktorů, genetická predispozice je v současné době všeobecně přijaty.

Přítomnost bílé nebo šedé barevné skvrny na jazyku, dásně, střecha úst, tváře nebo uvnitř úst může být příznakem leukoplakie. Skvrny mohou být vyvinuty pomalu v týdnech či měsících, a být silná, mírně zvednutý, a může konečně vzít hrubou texturou. To je obvykle nebolestivé, ale mohou být citlivé na dotyk, teplo, kořeněná jídla, nebo jiné podráždění.

Leukoplakie - Léčba

Leukoplakia léčby, v případě potřeby zahrnuje odstranění zdroje podráždění. Například, pokud leukoplakia je způsoben zub nebo nepravidelný povrch na protézu. Pokud leukoplakia je způsobena kouřením, budete vyzváni ke snížení nebo přestat kouřit nebo použitím jiných tabákových výrobků.

Lékařské ošetření se skládá z: elektrokoagulace, kryoterapie, laserová terapie nebo chirurgické odstranění.