Lipom - obrázky

Lipom - obrázky

copyright:
2.bp.blogspot.com

Lipom - otok nebo paušální skládá z tukových buněk / tukových buněk. Lipomy jsou neškodné od přírody, která je neškodná a pomalu rostoucí. Obecně tyto lipomy rozvíjet v podkoží těsně pod kůži nebo svalu jen zřídka. Lipomy mohou dosáhnout velkých a mohou rozvíjet současně. Části nejčastěji postiženy lipomy jsou záda, krk, ramena a paže.

Lipom - Příčiny

Příčiny lipomy se vyskytují u některých lidí není známa, mohla být jedním z důvodů, v rodině. Bylo konstatováno,

 

že šance na lipom je vyšší, pokud jeden z rodičů má nebo měl lipom. Lipomy mohou vyskytovat v podkoží utrpěl trauma nebo zranění.

Příznaky - obvykle tvořeny více uzlíky pod kůží. Lipomy jsou pomalu rostoucí, a oni mohou jít ani nevšimnete nás po celá léta. Lipomy jsou malé uzly a dosáhnout velmi velké. Touch / Tisková lipomy jsou snadno přemístit tam, kde je aplikován tlak. Lipom většinou hit nebolí Nicméně, pokud to může být bolestivé, nebo pokud se vyvíjel kolem orgánů může způsobit bolest tlakem na nervy, a další složité.

Lipom - Léčba

Lipomy obvykle nevyžadují léčbu. Odebrat pouze ty, lipomy, které způsobují bolest a zvýšení příliš rychle. Delší dosáhnout odstranění lipomy způsobuje nepohodlí a kosmetických problémů. První věc, kterou musíte udělat, je určit, zda lékař není rakovina, že je neškodné, pak existuje několik možností, které zahrnují chirurgické odstranění lipomy, liposukce, nebo injekcí steroidů příprav vést ke snížení lipomy eliminovat, ale ne úplně.