Periferní xerotica Balance - obrázk

Periferní xerotica Balance je méně časté onemocnění s neznámou příčinou, která vede k bílé skvrny na kůži, které mohou způsobit zjizvení na a kolem genitálií.

Periferní xerotica Balance - Příčiny

Ženy jsou častěji postiženy než muži, zejména v okolí a po menopauze, ale také mladých žen a dívek je také rozvoj tohoto onemocnění. Balani xerotica periferní (lišejník sclera) , nejčastěji se vyskytuje na vulvy a konečníku zvyšuje se slonovinou bílé, který může být plochý a lesklý. Vzhled této choroby může být svědění a žádné jiné příznaky.

U mužů, nemoc může mít podobu bělavé ztluštění předkožky, které nemohou být jednoduše zasunuty (phimosis). Na rozdíl od žen, není zapojen anální. U mužů se tato genitální účast tradičně bylo známé jako balanitida obliterující xerotica (BXO).

Non-genitální kůže, nemoc může projevit jako skvrny bílého porcelánu, s otvory svíčky malé viditelné v folikulů nebo potní žlázy na povrch. Ředění může také nastat.

Klinický obraz zahrnuje:
-Svědění, pálení, dysurie
Glans penis, hypestezie
Bolestivá erekce, porucha sexuální funkce
Síla-snížení močového měchýře a jet velikosti
Debacluri-s nebo bez uretritidy.

Příznaky pozdní fázi balanitei xerotica Periferní patří:
Phimosis-neschopný-k decalota glans
Parafimóza-neschopný-k recalota glans.
Vývoj spinocelulárního karcinomu u jedinců s multifokální bělimy a atrofické lišejníků penisu a infekce s hepatitidou C bylo hlášeno.

Periferní xerotica Balance - Léčba

Není tam žádná specifická léčba dodat u všech pacientů. Režim s intramuskulární penicilinem se ukázalo prospěšné, lepší citlivost, svědění a zánětlivé změny za tři týdny. Léčby pro pacienty je více agresivní opsal. Následující režimy ukázaly prospěch v různé míře: intrelezionali a lokálních steroidů, takrolimus, testosteron aktuální etretinat a oxidu uhličitého laser.

Chirurgická léčba.
Terapeutický přínos obřízky neobřezaných pacientů. Chirurgické intervence u močová obstrukce. Praxi ústní sliznice uretroplastia.