Rakovina ústní - obrázky

Rakovina ústní známé jako orální rakovina je rakovina, která začíná v jakékoli části ústní dutiny nebo orofaryngu. V jícnu rakoviny, rakoviny ústní zkoušky začínají v buňkách, byt, nebo dlaždicových buněk, které pokrývají uvnitř úst a jazykem a rty.

Rakovina ústní - Příčiny

Rakovinu ústní dutiny je obtížné odhalit, je lepší poradit se svým lékařem, pokud zaznamenáte některý z těchto příznaků: obtížnost žvýkání, špatný dech, knedlík v krku, krku nebo vředy v ústech, které se nezahojí naopak rostou, změna hlasu zahušťování tváře.


Ačkoli nikdo nezná přesnou příčinu rakoviny úst, je zde jedna věc, že ​​vědci všude vypadají, že souhlasí - vztah mezi tabákem a rakoviny úst. Vyhnout se tabákových výrobků, snižují riziko rakoviny plic, ale také snížit riziko vzniku rakoviny úst.

Rakovina ústní - Léčba

Léčba rakoviny ústní zkoušky závisí na velikosti nádoru a stadiu rakoviny. Léčba rakoviny úst je závislá na typu, umístění a rakovinou jeviště a věk pacienta a celkový zdravotní stav. Obyčejné léčby na rakovinu ústní dutiny obsahovat jakoukoliv kombinaci z následujících možností: chemoterapie, radioterapie a chirurgické odstranění rakovinu ústní dutiny.