Seboroická dermatitida - obrázky

Seboroická dermatitida - obrázky

copyright:
wikimedia.org

Seboroická dermatitida - obrázky

copyright:
wikimedia.org

Seboroická dermatitida je běžný kožní onemocnění, které postihuje hlavně kštici, působit šupinaté kůry, svědící, červené kůže a lupy hojnosti. Seboroická dermatitida může také ovlivnit, tváře, horní části hrudníku, zad a jiné části těla.

Seboroická dermatitida není škodlivý, ale může být nepříjemné a nevzhledné. Seboroická dermatitida může být léčena rozpoznávat příznaky a symptomy, a pomocí kombinace self-péče (bez lékařského předpisu) a žádné drogy.

Seboroická dermatitida - Příčiny

Ačkoli přesná příčina seborrhoické dermatitidy není známa, existuje mnoho faktorů, které přispívají k jeho vzniku:

Společné znaky a symptomy seboroická dermatitida patří:

Seboroická dermatitida - Léčba

Neexistuje žádná léčba k léčbě seborrhoické dermatitidy garantaeze navždy, ale léčba může kontrolovat příznaky. Léčba závisí na typu kůže, závažnost svého stavu a umístění, které se zobrazí na vašem těle.

Šampony s léky by měly být prvním krokem v léčbě seborrhoické dermatitidy vlasové pokožky. Vyberte si šampon, který obsahuje jednu z těchto složek:

Zkuste použít šampon denně až jsou mírní symptomy, pak se začnou prát dva nebo třikrát týdně. Pokud jeden druh šamponu na chvíli poté, co ztratil svou účinnost, zkuste střídat mezi dvěma typy anti-lupům šampony. Nechejte působit tři až pět minut - to umožňuje zdravotní přísady do práce.

Seborrhoické dermatitidy na obličeji a těle
Léčby nonscalp: snížit zánět a hromadění kožních škálování použitím krému (nepředepsání) proti plísním nebo anti-svědit, spolu s jinými self-péče opatření, která mohou pomoci kontrolovat příznaky.

Pokud tato opatření nepomohou, může lékař předepsat váš lokálních kortikosteroidů, protiplísňové léky nebo kombinací obou záplat pro léčbu. Společné léčby zahrnuje denní režim ketokonazol (Nizoral) a desonide (Desowen) nanáší na kůži. Ústní léků na předpis, jako je terbinafin (Lamisil), může být možnost, pokud seboroická dermatitida ovlivňují velkou část těla