Žloutenka typu A - obrázky

   
Žloutenka typu A - obrázky

copyright:
blogs.webmd.com

 

"Překlad: PC Translator Google
Prosím, omluvte chyby jazyka"

Žloutenka typu A - Je rok zánět (podráždění a otok) jater způsobené roku hepatitidě A.

Žloutenka typu A - příčiny, příznaky

Příčiny

Hepatitida A se vyskytuje hlavně v krvi a stolicí infikované osoby příznaky Před rokem přibližně 15-45 den a první týden nemoci.

Hepatitida je možné, pokud:

Rizikové faktory patří:

Příznaky a symptomy

Příznaky se obvykle 2-6 týdny po expozici s hepatitidy A. se jeví musí obvykle mírná, ale může trvat i několik měsíců, a to zejména v dospělých.

Příznaky patří:


Diagnóza

Lékař provést fyzickou zkoušku, aby zjistila, že máte onemocnění jater rozšířené roce.

Hepatitida sérologických testů ukazují, květen:

Žloutenka typu A - Léčba

Neexistuje žádná specifická léčba hepatitidy A. Zbytek se doporučuje v akutní fázi onemocnění je mnohem závažnější Pokud se příznaky. Lidé s akutní hepatitidou by se měli vyhýbat alkoholu a toxických pro všechny látky, které se v játrech, včetně acetaminophen (paracetamol).

mastné potraviny mohou způsobuje zvracení, sekrety z jater trávit tuky, protože je potřeba. Tučných jídel To mělo zabránit v Thos akutní fáze BE.

Prevence

Nejlepší způsob, jak proti infekci hepatitidou A je vakcína. Vakcíny k dispozici od roku 1990 bylo a bude Odborníci doporučují pro cestovatele do Afriky, Asie, Střední a Jižní Ameriky či východní Evropy. Lidé s alergií a těhotné ženy určitých podmínek Vyhněte se vakcína je lepší.

Pro Thos, kteří nejsou očkováni, nejlepší způsoby, jak proti infekci hepatitidou A infekce je dobrá hygiena a vyhnout se kontaminovanými potravinami a vodou, zejména při cestách do zemí, kde Hepatitida A je běžné.

Užívání imunoglobulin (protein, který bojuje s infekcí), můžete zabránit Hepatitida nemoci během epidemie roku.