Genitální bradavice - obrázky


 

Genitální bradavice - Infekce se genitální bradavice (kondylomata) jsou jedním z nejčastějších pohlavně přenosných infekcí. Infekce je virová infekce, která je způsobena virem a virus tzv. papilloma - Papillloma lidská Virus - HPV.

Genitální bradavice - příznaky a symptomy

Hlavní cestou přenosu genitálních bradavic (genitální condiloamellor) se provádí téměř výhradně prostřednictvím nechráněném pohlavním styku, vaginální, orální nebo anální. To může být předány i pouhým dotykem ohanbí. Infikovaného člověka může být pouze re-infekci, pokud poškrábat plochu a po infectatata dosáhnout zdravé

 

oblasti.
Infekce se genitální bradavice (kondylomata) se projevuje podle vzhledu lézí známý jako bradavice nebo bradavice masitý v oblasti genitálií - vulva, penis, perineum, konečník, šedé, růžové nebo jasně červené, měkké konzistence.

Genitální bradavice - Léčba

Tam je současně žádný lék nebo léčba infekcí genitální bradavice (kondylomata) HPV. Asi 20-30% pacientů je reimbolnavesc prvních 6 měsíců po nákaze, co lze udělat, je jednat o bradavice zničit.

Nebo nejlepší způsob prevence je vakcína, která chrání před lidskými papillomaviry (HPV), ale to je jen několik typů HPV.