Sarkom - obrázky

 

copyright:
wikimedia.org

Sarkom - Že rakovina začíná ve svalech, tuku, vazivové tkáně, cév, kostí a tkání, že další podpora těla.

Sarkom - Příznaky

- Velmi závislá na typu onemocnění, umístění, velikost a velikost rozšíření. Pod příznaky mohou být jiné nemoci způsobené tím, který může být benigní:

- Bolesti kostí a trvale stoupat articulatiicare.
- Detekce otok / výška v těle (ruce, nohy).
- Lomová bez trauma nebo poškození způsobené způsobené tím menší.

Ewing sarkom CAN způsobí, že následující příznaky: otoky neznámého původu, s bolestí a otokem v oblasti, ztráta chuti k jídlu, horečka, malátnost, únava, úbytek na váze v případě, že nemoc se šíří má.

 

Po zkušenosti mohou chondrosarkomu: objemný nádoru Někdy, možná s časovou kompresi, hlavně noční bolesti a podávání NSAID může převést. Bolest v klidu a může selhat na vědomí, že za roky, ale s pomalým postupem času zvyšovat.

Rabdomyosarkom a obvykle se projevuje rychle rostoucí otok rukou nebo nohou. Měkkých tkání příznaky zhoubného nádoru, včetně rabdomyosarkom, se může lišit podle umístění. Například v nádory močových cest nebo v jeho okolí to ovlivnit močení, a nádor na spodině lebeční může komprimovat nervy dělat, což obličeje svalovou sílu a úlevu od bolesti na této úrovni.

Sarkom - Léčba

Léčba spočívá v chirurgické resekce, chemoterapie nebo radioterapie v závislosti na míře rozšíření sarkom a zdraví pacienta.