Svalová rakoviny - obrázky

Svalová rakoviny - obrázky

copyright:
radonc.ucla.edu

Svalová rakoviny - obrázky

copyright:
radonc.ucla.edu

Svalová rakoviny - (sarkomů měkkých tkání) je extrémně vzácný nádor, který se vyskytuje v tkáních těla conjuntive. Tato rakovina je častější u dětí je jedním z pěti nejčastějších nádorů diagnostikovaných mezi dětmi.

Svalová rakoviny - Příznaky

V časných stádiích, měkké tkáňové zhoubné nádory obvykle nezpůsobí symptomy. Vzhledem k tomu, měkké tkáně jsou relativně pružné, mohou nádory rostou poměrně velké, odsouvá normální tkáň, předtím, než bylo to, nebo

způsobit zdravotní problémy. Prvním viditelným projevem je obvykle bezbolestná hrouda nebo otok více. Po nádor roste, může vyvolat další příznaky jako je bolest, protože to může tlačit na nerv. Pokud to byl lokalizován v dutině břišní může způsobit bolest břicha, často mylný pro menstruační křeče, poruchy trávení, zácpa nebo z jiných příčin.

Svalová rakoviny - Léčba

Obecně platí, že léčba měkkých tkání zhoubných nádorů závisí na fázi rakoviny. Etapa sarkom je založena na velikosti a stupni nádoru a zda rakovina se rozšířila do lymfatických uzlin nebo jiných částí těla (metastazovat). Možnosti léčby sarkomů měkkých tkání zahrnovat chirurgii, radioterapii a chemoterapii.