Testikulární rakovina - obrázky

Testikulární rakovina - Je onemocnění varlat, která nediagnostikované a neléčené včas lze zobecnit. To nastane při tvorbě prenhimul (tkáně) abnormality buněk varlat, se zvýšenou reprodukční potenciál, chaotické a tělo je nemůže omezovat fyziologické procesy, které zvyšují.

Testikulární rakovina - Příznaky

Příznaky mohou zahrnovat jeden nebo více znaků níže:

- Ve většině případů je prvním příznakem onemocnění je změna objemu nebo tvaru jednoho nebo obou
varlat
- za normálních okolností nejsou stejné ve velikosti ale v varlat může dojít ke snížení nebo zvýšení na trojnásobek objemu ;
- Otok a / nebo cystické formace v jedné nebo obou varlat;
- Těžký pocit v šourku;
- Pocit trapnosti bolest v podbřišku, tříslech a dolní části zad, bolest v kříži;
- Snížení libida (sexuální touha);
- Vzhled šourku tekutiny pytle;
- Výskyt stopy krve ve spermatu;
- Únava, celková slabost.

Testikulární rakovina - Léčba

Testikulární rakovina se léčí:
- Orchiektomie (chirurgické odstranění varlete zvracení) budou provedeny, pokud palpatoriu vyšetření, ultrazvuk a testikulární biopsie potvrdila rakovinu varlat. V případě generalizace onemocnění bude dělat a Chimo a protokoly radioterapie v souladu s existující literatury.

Poznámka: testikulární vlastní zkoušky je nejrychlejší způsob, jak zjistit jakékoliv změny v oblasti zdravotnictví a zejména varlata, je nejjednodušší způsob, jak předejít rakovině varlete.

- Nejlepší čas pro vyšetření varlat je po sprchou nebo vanou, kdy jsou svaly uvolněné a varlata sestouplá.
Ubytujte se v před zrcadlem, výtah penis (nebo si to na jednu stranu), takže můžete zkoumat vizuálně, bez problémů varlata,. Musíte sledovat všechny změny tvaru a velikosti varlat.