Eroze zubů - obrázky

Eroze zubů - trvalé poškození smaltu je, že kyselina

Eroze zubů - Příznaky

Hlavními příčinami jsou aicide látky v potravinách a pití, a proto žaludečních problémů, jako je žaludeční reflux nebo zvracení. Kyselina v kontaktu s zubní skloviny minerální změkčení, že ztratí část své struktury. Neutralizace v slinách je kyselina, ale množství a načasování expozice s vysokou hustotou kyseliny poté neutralizovat sliny je

esfectul vklad. Takže při čištění zubů částice začnou ztrácet smaltu erodându.
Příznaky zubní eroze může vést k závažným problémům, jako je zubní trhlin. Mezi hlavní příznaky patří:

Změny barvy, může dojít k narušení na povrchu zubu, zejména žluté zabarvení.

Citlivost zubů, vzhledem k tomu, že dosažení smalt tenčí prorazit, to sklovinu a dentin chrání není v kontaktu s studené, teplé a sladké zažije bolest.

Malé stopy hlupáci, jak se mohou kousání povrch zubů oblastí.

Praskání v pokročilém stádiu eroze zubů může prasknout.

Eroze zubů - Léčba

Stejně jako u všech nemocí nejdůležitější způsob léčby je prevence, tak aby mohla být přijata opatření k zastavení erozi zubů. Jakmile jste konzumoval nápoje a kyselé potraviny je důležité pečlivě vypláchněte ústa vodou, k neutralizaci kyselin v ústech. Čekat na alespoň jednu hodinu před čištění zubů po požití kyselých potravin, jako.
Výměna vody nebo mléka, nealkoholické nápoje, ale v případě, že kyselina je spotřebována nápoje, jako je ovocných šťáv nebo podobných výrobků, a musí být použit, aby průchod tekutiny za ústy a vyvarujte se kontaktu s zuby.