Krvácení z dásní - obrázky

Krvácení z dásní - dásně jsou důležité tkáně, které podporují a chrání zuby. Pro některé příčiny a věku, ztrácejí tonicita dásní, takže otevřenou cestu oslabuje bakterie a infekce, které vedou k zánětu a krvácení je. Trvalé krvácení dásní je závažný stav, který může znamenat určité onemocnění, jako je leukémie.

Krvácení z dásní - Příznaky

- Krvácení dásní je běžná jak u dětí, dospělých a starších. Ale krvácení u dospělých. Některé z příčin jsou igen špatná ústní dutiny, nadměrné kartáčování zubů a některé nemoci, jako je gigivita, leukémie, infekční bakteriální,

virové nebo plísňové infekce, a některé potraviny / tekutiny kyselé.
Jiné příčiny:

vředy v ústech

Zranění způsobená údery nebo chemikálie, nápoje, Medicamete bělení zubů řešení.

Ledvin, jater tepen.

Nedostatek vitaminu C

Příznaky:

Zanícené dásně červené.

Krev kolem dásní

Zápach z úst

Gum recese na zub

Bolest a citlivost v dásních

Krvácení z dásní - Léčba

Nejlepší metodou léčby je prevence krvácení dásní. Je velmi důležité, aby se zabránilo některé potraviny kyselé, kyselé nápoje, horké čokolády apod.. Vyhněte se nadměrné kartáčování, použijte měkké naježil zubní kartáčky. Zdravá strava, která obsahuje vitamíny a doplňky stravy.
Chcete-li zastavit krvácení z dásní lze použít kompresi nebo použití ledu a / nebo studené nápoje. Je důležité, aby se zabránilo krvácení při čištění zubů s kartáčkem na zuby, ale místo toho, aby vypláchněte ústa teplou vodou a roztoku soli. Vyhněte aspirin a tabák. Pravidelné návštěvy u zubaře.