Pulp nekróza a gangréna - obrázky

Pulp nekróza a gangréna - obrázky

copyright:
2.bp.blogspot.com

Pulp nekróza a gangréna - je jev, který podporuje zubní dřeně nevratné změny v interakci některých látek. Gangréna je smrt tkáně buničiny celulózy působením anaerobních bakterií v rozkladu.

Pulp nekróza a gangréna - Příznaky

Existuje několik faktorů, které vedou k nekróze vlákniny, jako jsou infekce, zamezením cévy (trombóza), ischemie (delší cévní křeč) nebo onemocnění periferních cév, které mohou být spojené s diabetem. Teploty o více

než šedesát stupňů může vést k vysrážení plazmatické proteiny, které mohou nastat, když lékařský zákrok pro leštění zubů. Další příčiny mohou být chemické roztoky používané v zubní lékařské ošetření, arsenu, fenolu, kyseliny trichloroctové a trioximetilen.
Příznaky řízky nekróza má zjevné příznaky jsou přítomny, nicméně, některé příznaky jako zbarvení citlivost zubů. Diferenciální diagnóza, pokud se jedná o vřed organismy, které jsou jednoduché, když entrococi, streptokoky, stafylokoky a laktobacily. Pokud parodontitidy je cronicediagnosticul radiologické a otevřené chronické pulpitidy diagnózy je vzhledem k citlivosti kořenových kanálků.

Pulp nekróza a gangréna - Léčba

Léčba vlákniny nekrózy a gangrény zahrnuje krok antimikrobiální terapií a následnou odklízení trosek a nekrotickou drť na dentin. Pak si sterilizace a utěsnění kořenového kanálku Obturation těsný. V závažných případech může již endodontické ošetření, extrakci zubu využijí sněti.