Stomatitida kuřák - obrázky

Stomatitida kuřák - nemoc je způsobena teplem a chemikáliím generovaných tabáku.

Stomatitida kuřák - Příznaky

Stomatitida příčiny kuřák je spojován s kouřením a méně příjem tekutin teploty nebo jiné dráždivé látky. Tepelný zisk a cigaretový kouř je plný dráždivých látek, které stimulují zánět, keratinizace epitelu a hyperplazie palatuli ústa. Dalšími faktory mohou být z určitých nemocí, jako: infekce, herpes, spalničky, kapavka, leukémie, AIDS, a

 

nedostatkem vitamínu C.
Příznaky: Obecně kuřák stomatitida lidé nemají žádné příznaky. Na palataul ústech, stomatitida je jako bílý talíř s růžovými trhlin, má ztloustl a popraskané. Stomatitida je obvykle benigní.
Diagnóza může být obtížná, bude klinické vyšetření provést, aby přezkoumala stav ústní. Krevní testy mohou udělat, aby zjistili hladinu infekce. Můžete poslat sliznice dutiny ústní kultury určit mikroskopické příčinu problému.

Stomatitida kuřák - Léčba

Stomatitida léčby kuřák zaměří na příčiny, kterou vyprovokovala. Dobrá ústní hygiena má zásadní význam. Během tohoto stavu je třeba se vyvarovat ostrých potraviny jako lupínky, arašídy, vlašské ořechy. Kartáčování by mělo být provedeno s kartáčem, který má měkké štětiny. Desky se vygeneruje stomatitida chirurgicky odstranit v lokální anestezii.
Medikamentózní léčba je k odstranění nedostatku vitamínu B12 a železa.