Zánět dásní - obrázky

 

Zánět dásní - je onemocnění charakterizované zánětem dásní kolem zubů.

Zánět dásní - Příznaky

Příčiny zánětu dásní nejsou dobře zdokumentovány, ale existuje několik teorií. Jedním z problémů je hromadění zubního plaku mezi zuby a dásně, které tvoří velké množství bakterií. Ale i když všichni lidé mají takovou kartu jsou pouze částí zánět dásní, zánět dásní spojující lékaři oslabeným imunitním systémem nebo některých

 

onemocnění, jako: AIDS, cukrovka, leukémie atd. Další příčinou může pocházet z některých léků, které oslabují imunitní systém, jako léky používané pro léčbu hypertenze a transplantacích orgánů.
Příznaky zánětu dásní

První příznaky jsou gumy jako bolest, zarudnutí a otok, a jejich krvácení. Dásně se začínají měnit barvu a dýchání se stává nepříjemný zápach. Dalším účinkem je zánět dásní začátek odstoupení od zubů. Krvácení z dásní po vyčištění.

Zánět dásní - Léčba

Nejlepší léčba je prevence zánětu dásní, je prostřednictvím účinné ústní hygieny kromě čištění dentální nití, pravidelné zubní návštěvy medicalul každých šest měsíců odstranit plak. Léčba je založena Medicamete vyplachování úst ústní voda Listerine nebo některé pasty a gely s antibakteriální a protizánětlivé účinky. Během léčby je indikován pro správu a vitamíny.