Zubní absces - obrázky

Zubní absces - z bakteriální infekce v ústech se tvoří soubor hnisu, který se projevuje bolestí, která pulzuje v abscesu. Obecně bolest začíná náhle stává odolnější.
Existují dva typy abscesy:

Infekce vnitřní části zubu je nejčastější infekce - absces periapikální

Infikované dásně - parodontální absces

Zubní absces - Příznaky

Obecně je hlavním příznakem je intenzivní a pulzující bolest zubů postiženy a încojurătoare oblasti. Bolest může

být přenášen do krku, dolní čelisti a ucha.
Různé příznaky zubní absces:

Obtíže při polykání

Zvýšená citlivost na potraviny - teplé a studené nápoje

Pocit a nepříjemná chuť v ústech

Zubní absces vedou k poruchy spánku

Otok obličeje

Zubní absces Příčiny: bakterie v ústech v důsledku kombinace malých částic potravin a slin tvoří vrstvu na zuby, které se nazývá plak. Tím mîncatul pevných a kapalných potravin, které jsou bohaté na cukry a škrob (sacharidy), které interagují s plaku na zubech, který přeměňuje sacharidy na kyseliny. Bakterie a přebytek kyseliny mohou vést ke vzniku abscesu, pokud jsou tyto bakterie se šíří prostřednictvím zubu v důsledku děr zubní kaz.

Mezi faktory, které mohou vést k zubní absces jsou: - špatná ústní hygiena, nedostatek mytí a čištění zubů se zubní nit vedou k absces. Dalším důvodem je kvůli dietní nápoje a sladké potraviny jako jsou bonbóny čokolády a cukru založen daleko, a škrobnatých potravin, jako je bílý chléb, bisuiţii, preclíky a hranolky.

Zubní absces - Léčba

Pro léky proti bolesti může mít léky proti bolesti jako: Ketonal a ibuprofen. Jak léčit zubní absces je s zubařů. Váš zubař bude používat různé postupy i léčivé a chirurgické. Zásah řezání abscesu je v lokální anestezii, pokud absces vzniká, když se kořenového kanálku v zubu použít vrtání zubu k uvolnění hnisu. Obecně léčba se provádí vypouštění absces hnis, ale pokud existují náznaky, že infekce se mohou šířit vám předepíše antibiotika.