Celiuliozės nekrozė ir gangrena - nuotraukos

Celiuliozės nekrozė ir gangrena - yra reiškinys, kuris palaiko dantų celiuliozės negrįžtamus pokyčius tam tikrų veiksnių sąveika. Gangrena yra celiuliozės audinio masės mirtis pagal anaerobinių bakterijų nuo puvimo veiksmų.

Celiuliozės nekrozė ir gangrena - Priežastys, požymiai ir simptomai

Yra keletas veiksnių , kurie lemia celiuliozės nekrozės pavyzdžiui, infekcijų, blokavimo kraujagyslę ( trombozė ) , išemija (pailginto kraujagyslių spazmas) arba periferinių kraujagyslių liga, kuri gali būti siejama su diabeto. Temperatūra daugiau nei šešiasdešimties laipsnių gali sukelti plazmos baltymų, kurie gali atsirasti, kai medicininės

intervencijos poliravimo dantis kritulių. Kitos priežastys , kaip antai cheminių tirpalų , naudojamų dantų gydymo , arseno , fenolio, trichloracto rūgšties ir trioxymethylene .
Simptomai: minkštimas nekrozė akivaizdžių simptomų, tačiau kai kurie požymiai, pavyzdžiui, spalvos dantų jautrumą. Diferencinė diagnostika , ar tai yrapaprastas, gangrena , kai yra mikroorganizmai, entrococi , streptokokų , stafilokokų ir laktobacilos . Jei periodontitas yra cronicediagnosticul radiologinių ir lėtinis minkštimas diagnozė atsižvelgiant į atvirų kanalų jautrumą.

Celiuliozės nekrozė ir gangrena - Gydymas

Iš nekrozė ir gangrena celiuliozės apdirbimą gydymas apima antimikrobinių, po to pašalinus nekrotinio šiukšles ir į dentino masės. Tada padaryti sterilizacija ir sandarinimo šaknų kanalų pildymo įtemptas. Sunkiais atvejais, kad negali būti padaryta endodontinis gydymas, danties pasinaudoti gangrena.