Erozija Dantų - nuotraukos

Erozija Dantų - nuotraukos

source:
webmd.com

Erozija Dantų - yra nepataisomai sugadinti emalio, nes rūgštis

Erozija Dantų - Priežastys, požymiai ir simptomai

Pagrindinės priežastys yra aicide medžiagos maisto produktams arba gėrimams ir dėl skrandžio problemų, tokių kaip refliuksas, skrandžio ar vėmimas. Rūgščių susilietus su dantų emalio mineralinių suminkštinti jį prarasti dalį savo struktūrą. Rūgščių neutralizavimas daroma seilių bet kiekio ir poveikio laikotarpiai yra labai dažnas , kai esfectul rūgštis neutralizuoja seilėse yra užstatas . Taigi dantis per šepečiu pradeda prarasti dalelių emalio save erodându .
Simptomai dantų erozija gali sukelti rimtų problemų, tokių kaip dantų krekingo produktus. Tarp pagrindinių simptomai yra :

Spalvos pakitimas , erozija gali atsirasti danties spalvos , ypač geltona paviršiaus.

Jautrumas dantų , nes pasiekti emalio plonina pralaužti , tai emalio ir dentino apsaugo nesiliečia su šalto , karšto ir saldaus patirsite skausmą .

Mažos pėdsakų atžalų , nes jie gali atsirasti sritis kramtymas paviršių dantų.

Krekingo pažengęs dantų erozija gali įtrūkti .


Erozija Dantų - Gydymas

Kaip ir visų ligų svarbiausias gydymo būdas yra prevencija, kad būtų galima imtis priemonių siekiant sustabdyti dantų eroziją. Kai jūs turite suvartoti gėrimai ir rūgštiniai maisto produktai yra svarbus skalauti burną nuplauti vandeniu neutralizuoti rūgštį burnoje. Turite palaukti bent valandą prieš valant dantis po vartojančiomis rūgštus maistas tokį.
Vietoje vandens ar pieno, gaiviųjų gėrimų, bet jei rūgštis yra vartojamas gėrimų, tokių kaip vaisių sulčių arba kaip turėtų būti naudojami taip, kad skystis perduoti už burnos ir taip išvengti sąlyčio su dantimis.