Dantų abscesas - nuotraukos

Dantų abscesas - kaip bakterinių infekcijų burnos ertmės formavimo pūliai, kuris pasireiškia pūlinys ne skausmo Pulsating svetainėje kolekciją rezultatas. Apskritai skausmas prasideda staiga taps patvaresni.
Yra dviejų rūšių pūliniai

Infekcija viduje danties yra labiausiai paplitusi infekcija - periapical abscesas

Dantų abscesas - Priežastys, požymiai ir simptomai

Apskritaipagrindinis simptomas yra stiprus skausmas pulsuojantis pažeistą dantį ir încojurătoare plotą. Skausmas gali būti perduodami kaklo, žandikaulio ir ausų .
Įvairūs simptomai dantų pūlinys :

Pasunkėjęs rijimas

Padidėjęs jautrumas maisto - šalto ir karšto gėrimai

Jausmas ir blogas skonis burnoje

Dantų abscesas sukelti miego sutrikimai

veido

Dantų abscesas priežastys : bakterijų burnos dėl mažų maisto daleles ir seilių formųant dantų sluoksnis yra vadinamas apnašas derinys. Iki Velykų kietų ir skystų maisto produktų , kuriuose yra daug cukraus ir krakmolo ( angliavandeniai ), kurie sąveikauja su plokštelės dantų , kurie konvertuoja angliavandenių rūgšties. Bakterijos ir perteklius rūgštis gali sukelti pūlinys pradžios, jeigu šios bakterijos plinta dantų skylučių dėl ertmių .
Veiksniai, kurie gali sukelti dantų abscesas yra: -prasta burnos higiena , skalbimo ir valymo dantis su dantų siūlas veda į abscesas stoka. Kita priežastis yra dėl to, dietiniai gėrimai ir saldaus maisto , pavyzdžiui, šokolado ir saldainių su daugiau cukraus , pagrįstą , be maisto produktų yra daug krakmolo , pavyzdžiui, baltos duonos , bisuiţii , riestainiu ir žetonų .

Dantų abscesas - Gydymas

Dėl skausmo gali imtis nuskausminamųjų kaip: Ketonal ir ibuprofenas. Kaip gydyti dantų pūlinys yra su stomatologai. Jūsų dantų gydytojas naudoja skirtingas procedūras ir vaistus ir chirurgines. Intervencija pjovimo abscesas yra atliekamas pagal vietos narkozės jei pūlinys susidaro tada, kai šaknų kanalų viduje dantis bus naudojami gręžti dantį išleisti pūliai. Paprastai gydymas atliekamas nusausinti abscesas pūliai, bet ten, kur yra ženklas, kad infekcija gali išplisti paskirs antibiotikų.