Fluorozė dantų - nuotraukos

Fluorozė dantų - yra kurti emalio per danties formavimosi naudodamasis pernelyg fluoridų koncentracija, todėl dėmės ant dantų emalio Lengvais ligos formos, sąlyga, jei stipresnis forma linijų, spalvų ženklus rudos spalvos.

Fluorozė dantų - Priežastys, požymiai ir simptomai

Priežastys: bendra dantų fluorozė sukelia dideliu kiekiu fluoro organizme. Vaikai gali pasiekti daug fluorido organizme ryti dantų pastą valant dantis. Tai taip pat galima pasiekti nuo perteklinio fluoro ir atsižvelgiant papildai fluoro.
Pagrindiniai simptomai yra tokie balti dryžiai ar dėmės ant danties paviršiaus iki rudos spalvos dėmes labai sunku išvalyti.


Siekiant išvengti dantų fluorozė, užduotį, kad tėvai turėtų rūpintis visų produktų, kurių sudėtyje yra fluorido mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Fluorozė dantų - Gydymas

Lengvais atvejais gydyti nereikia, bet jei dantis yra labai nukentėję įėjimai iš būdų pagerinti nukentėjusių dantų išvaizdą skaičius. Tarp šių metodų yra taip: dantų dėmių šalinimo procedūros pagal balinimas. Dantis su specialia derva danga arba maskavimo briaunotas dantis už geriausią išvaizdą.