Gingivitas - nuotraukos

 

Gingivitas - yra būklė, kuriai būdingas uždegimas aplink dantų dantenas.


Gingivitas - Priežastys, požymiai ir simptomai

Iš gingivitas priežastys nėra gerai dokumentuota, tačiau yra keletas teorijų. Vienas klausimas apnašas tarp dantenų ir dantų kaupimas, formavimo daug bakterijų. Tačiau, nors visi žmonės turi tokią plokštę, yra tik dalis dantenų, dantenų susiejimas gydytojai susilpnėjusi imuninė sistema arba tam tikrų ligų, pavyzdžiui: AIDS, diabetu, leukemija ir kt. Kita priežastis gali būti iš tam tikrų vaistų, kurie silpnina imuninę sistemą, pavyzdžiui, vaistai, vartojami hipertenzijai ar organų transplantacijai.
simptomai dantenų

Pirmieji požymiai yra dantenų skausmas, paraudimas ir patinimas, juos ir jų kraujavimą. Sakai pradeda keisti spalvą ir kvėpavimas tampa nemalonus kvapas. Kitas gingivitas poveikis yra nuo dantų atšaukimo pradžia. Kraujavimas iš dantenų, kai šepečiu.


Gingivitas - Gydymas

Geriausias gydymo gingivitas yra prevencija, tai yra per veiksmingą burnos higiena be šepečiu siūlu, reguliariai lankytis pas odontologą medicalul kas šešis mėnesius pašalinti apnašas. Gydymas susideda iš narkotikų pagrįstas burnos skalavimo burnos skalavimo skysčio Listerine arba tam tikros pastos ir geliai su antibakterinis ir priešuždegiminis. Gydymo metu nurodyta valdyti ir vitaminų.