Herpes labialis - nuotraukos

 

Herpes labialis - infekcija kaip mažos pūslelės, opos ant lūpų, kurias sukelia herpes simplex viruxul.


Herpes labialis - Priežastys, požymiai ir simptomai

Pagrindinė priežastis yraherpes simplex virusas iš karto po infekcijosvirusas yra neaktyvus ilgą laiką įjungti sukėlus žalą lūpų .
Kitas herpes viruso 2 tipo virusaslytinių vietą virusas , bet gali būti įdiegta į burną , kai oralinį seksą.
Herpesviruses turi daug plitimo , pavyzdžiui, artimas kontaktas , besiliečiantys su skustuvai , apatiniai

rankšluosčiai , indai ir kt .
Simptomai: Raudonai erzina zona, turinti dilgčiojimas , deginimas ir niežėjimas lūpų. Pūslių pripildytas skysčio gelsvai raudonos, keletas mažų pūslelių , arba vienas šalia kito sudarančiomis didelę lizdinės plokštelės atsiradimo . Pūslelinė gali būti sukeltas hormoninių pokyčių , menstruacijų degintis , karščiavimas ar streso.
Diagnozė yra padaryta klinikinio tyrimo ir kai, pavyzdžiui, bandymų : bandymas DNR virusas Tzanck bandymo ir virusinės kultūros .

Herpes labialis - Gydymas

Negydomi herpes gydymas lūpų save nuo vieno iki dviejų savaičių laikotarpį. Receptiniai vaistai gali būti valacyclovir, famcikloviro ar acikloviro antivirusinis ir šie vaistai yra gera ir greitų rezultatų geriau būti atsižvelgiama į dešinę pirmųjų požymių.
Kiti būdai pasiekti orcui kreipiatės ledo, plaunant antiseptiniai tirpalai lizdinėse plokštelėse, venkite karštų gėrimų ir pikantiški prieskoniai, grietinė.