Kraujavimas iš dantenų - nuotraukos

Kraujavimas iš dantenų - lipai yra esminiai audiniai, remti ir saugoti dantis. Dėl kai kurių priežasčių ir amžiaus, dantenos praranda savo tonusą, ji silpnina paliekant atviras kelias bakterijų ir infekcijų, kad sukelti uždegimą ir kraujavimą juos. Patvarūs kraujavimas iš dantenų yra rimta būklė, kuri gali rodyti tam tikrų ligų, pavyzdžiui, leukemijos.

Kraujavimas iš dantenų - Priežastys, požymiai ir simptomai

Kraujuojančios dantenos yra būdinga tiek vaikams, suaugusiems ir vyresniems. Bet kraujavimas dažnai, kaip ir suaugusiesiems. Kai kurios priežastys yra igen bloga burnos ertmės, pernelyg šepečiu dantis ir gigivita tam tikrų ligų, pavyzdžiui, leukemijos, infekcinių bakterijų, virusų ar grybelių sukeliamų infekcinių ligų ir tam tikrų maisto produktų / skysčių rūgštus.
Kitos priežastys:

burnos opos

Sužeidimų smūgių ar chemikalų, gėrimų, narkotikų dantų balinimas sprendimus.

Inkstų, kepenų arterijų ligos.

Trūksta vitamino C

simptomai:

Raudona dantenų uždegimas.

Kraujo aplink dantenas

Blogas burnos kvapas

Dantenų recesija ant danties

Skausmas ir skausmingumas, dantenų


Kraujavimas iš dantenų - Gydymas

Geriausias būdas gydyti kraujuojančios dantenos yra prevencija. Labai svarbu, kad būtų išvengta tam tikrų maisto produktų rūgštus, rūgščiais gėrimais, karšto šokolado ir pan. Venkite pernelyg šepečiu, naudokite dantų šepetėlį su minkštais šereliais.Sveika mityba, kuri apima vitamino papildų.
Norėdami sustabdyti kraujavimą iš dantenų gali taikyti šviesos suspaudimo ar taikymo ledu ir / ar šaltų gėrimų. Svarbu, kad būtų išvengta kraujavimo metu valyti dantis su dantų šepetėliu, bet vietoj to išskalauti burną šiltu vandeniu ir druskos tirpalo. Venkite aspirino ir tabako. Reguliarūs apsilankymai pas odontologą.