Stomatitas rūkalius - nuotraukos

Stomatitas rūkalius - yra būklė, kurią sukelia šilumos ir chemikalų generuoja tabako.

Stomatitas rūkalius - Priežastys, požymiai ir simptomai

Stomatitas sukelia rūkalius yra susijęs su mažiau rūkyti ir nurijus aukštos temperatūros skysčių ar kitų dirgiklių. Šilumos ir dūmų cigarečių, atsirandančios dėl visiško chemijos yra dirginantis, kuris skatina uždegimą, epitelio keratinization ir hiperplazija palatuli burną. Kiti veiksniai taip pat gali būti kai kurių ligų, tokių kaip: pūslelinės infekcijos, tymų, gonorėja, leukemija, AIDS, ir vitamino C trūkumas


Simptomai: rūkymo stomatitas paprastai žmonės nesukelia jokių simptomų. Dėl palataul burna, stomatitas yra baltos spalvos plokštė su rožiniais įtrūkimų, turi sutirštės ir krekingo. Stomatitas dažniausiai gerybinis.
Diagnozė gali būti sunku, klinikinis tyrimas bus atliekamas išnagrinėti oralinis būklę. Kraujo tyrimai gali būti atliekami pamatyti infekcijos lygį. Galite siųsti Crop gleivinės mikroskopinių burną nustatyti problemos priežastį.

Stomatitas rūkalius - Gydymas

Stomatitas gydymas rūkalius sutelkti dėmesį į priežastis, kad išprovokavo jį. Gera burnos higiena yra labai svarbus. Per šią sąlygą, reikėtų vengti aštrių maisto produktų, tokių kaip traškučiai, žemės riešutų, graikinių riešutų. Šepečiu turėtų būti daroma su teptuku, kuris turi minkštus šeriai. Plokštelių bus sukurtas stomatitas chirurginiu būdu pašalinta taikant vietinę nejautrą.
Gydymas šiais vaistais yra ištaisyti vitamino B12 stokos, ir geležies.