Sisteminė raudonoji vilkligė - nuotraukos

Sisteminė raudonoji vilkligėx - nuotraukos

copyright:
cedars-sinai.edu

Sisteminė raudonoji vilkligė - lėtinis. Apskritai autoimuninės ligos užfiksuojamas, kai organizmo audiniai užpuolė savo imuninę sistemą.Imuninė sistema yra skirta kovoti su infekcinių medžiagų, pavyzdžiui, bakterijų ir mikrobų. Būdai, kuriais imuninė sistema kovoja su infekcijomis yra antikūnų, kad ataka mikrobus gamyba. Pacientai, sergantys sistemine raudonąja vilklige gaminti neįprastus antikūnus kraujyje, kad tiksliniuose audiniuose imtis savo kūną, o ne infekcinių mikrobų. Antikūnai ir ląstelės jį lydėję uždegimas gali sugadinti audinį bet kurioje kūno, raudonoji turi galimybę turėti įtakos audinių įvairovė. Kai kuriais atvejais gali sukelti sunkių odos raudonoji, inkstus, plaučius, širdį, sąnarius, ir / ar nervų sistemą.

Sisteminė raudonoji vilkligė - Priežastys, požymiai ir simptomai

Tačiautiksli priežastis, dėl neįprasto autoimuniteto kuris skatina raudonoji vilkligė yra nežinoma. Svarbų vaidmenį gali vaidinti į šiuos veiksnius: tam tikri virusai, genų paveldėjo genetinių veiksnių , ultravioletinių spindulių , ir tam tikrus vaistus. Dėl genetinių veiksnių gali kurti specialias autoimuninių ligų, tokių kaip reumatoidinis artritas, skydliaukės sutrikimų ir - ar vilklige . Yratarp kai kurių mokslininkų nuomonė manau, kadimuninė sistema yra sutrikdyta , dėl vilkligės , dėl išorinių veiksnių, pavyzdžiui, virusų ar ultravioletinių spindulių . Kartais simptomai vilklige gali būti nusodintas arba sustiprėja tik trumpą laiką saulėje . Kas yra žinoma , kad kai kurie su sistemine raudonąja vilklige moterys gali patirtisimptomų pablogėjimas iki mėnesinių. Tai rodo, kad moterys hormonai vaidina svarbų vaidmenį šios ligos.

Lupus Simptomai ir požymiai :

Pacientai, sergantys sistemine raudonąja vilklige , gali atsirasti skirtingų kombinacijų sąlygų tam tikrų organų . Bendrieji simptomai: nuovargis , nedidelį karščiavimą, raumenų skausmai , artritas, apetito praradimas, tam tikras opų burnos ir nosies ir odos bėrimas veido " drugelis bėrimas formą " . Žmonės su raudonąja turi neįprastą jautrumą saulės šviesai . Kitas simptomas gali būti uždegimas, gleivinės aplink plaučius ( pleuritas ) arba širdies ( perikarditas ) . Kiti simptomai , pavyzdžiui, prastos apyvartą galūnių , rankų ir kojų pirštai su šalto poveikis - ( Raynaud sindromas - pirštų virsta mėlyna arba balta žemoje temperatūroje ) . Komplikacijos susiję su tam tikrų organų , padedančią simptomų, susijusių paprastai Sužeisti organai ir ligos stadija . Apskritai odos raudonoji Manifestų kartais tai todėl randai. Jei diskoidinė raudonoji forma , tikoda yra dalyvauti ir išbėrimas dažniausiai atsiranda ant veido ir galvosgalvos, paprastai raudonos . Disko formos raudonoji bėrimas paprastai yra neskausminga ir nesuteikia niežulį , bet jeigalvos oda gali sukelti nuolatinę randus plaukų slinkimas (alopecija ) šioje srityje. Vaizdo tarp 6 % ir 11 % pacientų, sergančių diskoidinė vilklige gali atsirasti sisteminė raudonoji vilkligė . Apskritai apie 50 % dantų žmonės su sistemine raudonąja vilklige gali atsirasti bėrimas būdingas raudonos, plokščios veido skersai nosies . Dėl savo formos, ji paprastai vadinama " drugelis bėrimas . Išbėrimas yra neskausminga ir nėra niežulį . paprastai žmonės, kurie veido bėrimai ir kiti organai, uždegimas dėl vilkligės gali pabloginti sveikatą, saulės spindulių poveikio .

Lupus Diagnozė :

Dėl simptomų suteikta daugiau organai įvairovės dalyvauja diagnozių yra pagaminti naudojant vienuolika kriterijų.

Šie vienuolika kriterijai naudojami sisteminės raudonosios vilkligės diagnozė yra :

bėrimas ant skruostų , kaip drugelis .

diskoidinę bėrimas padidėjimas raudonas fragmentiškas odos su hiperpigmentacija ir hipopigmentacijos ir gali sukelti randus.

šviesai - dėl saulės spindulių poveikio arba ultravioletinės šviesos šaltinių kai išbėrimui .

Savanoriška gleivinės išopėjimas , burnos, nosies ir gerklės .

Patinimas iš dviejų ar daugiau sąnarių.

Perikarditas arba pleuritas .

Sudėtingi ir inkstų anomalijos

Konfiskavimas ir pshioza dėl smegenų sudirginimo .

Anemija - sumažėjęs raudonųjų kraujo kūnelių , leukopenija - sumažėjęs baltųjų kraujo kūnelių .

Antikūnų savitų imuninių sutrikimų ligas.

Nenormalūs antinuklearinių kraujyje esantys antikūnai ( ANA antikūnų testas) .

Kiti tyrimai gali apimti: nusėdimo greitis ir C- reaktyviojo baltymo , kraujo chemija, analizę organizmo skysčių ir audinių biopsijos , kai kurios audinių mėginius iš pažeistų organų (odos , inkstų ).

 

Sisteminė raudonoji vilkligė - Gydymas

Pagrindinis veiksnys yrair raudonoji simptomai ir žalos organų įtakos sustabdyti pagerėjimas , nes nėra nuolatinis gydymas sistemine raudonąja vilklige . Gydymas skiriamas kiekvienam pacientui individualiai, atsižvelgiant į žalos dydį . Taigi daugelis žmonių su lengvais simptomais gali reikalauti , su pertraukomis gydymas priešuždegiminiais vaistais . Vietoj šios bola apsunkina , kad daugelis vidaus organų įtakos gali pareikalauti didelių kortikosteroidų dozių vartojimą kartu su kitais vaistais, kurie slopina organizmo imuninę sistemą. Kailiga yra aktyvi sisteminė raudonoji vilkligė žmonės turėtų naudos iš daugiau poilsio ir miego. Buvo nustatyta, kad yraglaudus ryšys tarp miego kokybės ir nuovargis žmonėms, kurie turi vilkligė. Tiems, tai yra labai svarbu atidžiai spręsti miego kokybę žmonėms, kenčiantiems nuo vilkligės , kartu su kai naudotis palaikyti raumenų tonusą , todėl , kaip ir sąnarius. Receptiniai vaistai yra vaistai nuo uždegimo (NVNU ) , naudojami siekiant sumažinti uždegimą ir raumenų skausmas, sąnarių ir kitų audinių . Priešuždegiminiai vaistai yra aspirinas , ibuprofenas , naprokseno ir sulindako . Būtina išbandyti keletą vaistų sužinoti , kurie iš jų suteikti geriausią atsakymą , nesindividualus atsakas į anti-uždegiminių skiriasi nuo asmens . Kortikosteroidai yra stipresnis nei priešuždegiminių ir yra naudojami siekiant sumažinti uždegimą ir atkurti funkcija, kailiga yra aktyvus. Kortikosteroidai vartojami ypač kai vidaus organai yra paveikta. Kortikosteroidai gali būti geriama arba švirkščiama tiesiai į sąnarius ir kitus audinius . Trūkumas yra tai, kad kortikosteroidai turėti rimtų šalutinį poveikį kai imamasi didelių dozių ilgą laiką . Šalutinis poveikis, kortikosteroidų apima svorio padidėjimas, odos infekcija , kaulų retėjimas , cukrinis diabetas, veido patinimas, ir audinių nekrozė stambiųjų sąnarių . + Vienas narkotikų, kad yra veiksmingas prieš raudonoji yra - hidroksichlorochinas ( Plaquenil ), kuris faktiškaimaliarijos vaistų . Nuolatos hidroksichlorokvinu gali neleisti lupus raketoms duomenis. Imuninę sistemą slopinančių vaistų yra naudojami gydyti žmones su sunkesniais apraiškas sistemine raudonąja vilklige . Šie imuninę sistemą slopinančių vaistų metotreksatu, azatioprinas , ciklofosfamidas, Chlorambucilas ir ciklosporinu . Visi imuninę sistemą slopinančių vaistų, gali stipriai paveikti kraujo ląsteles ir gali padidinti infekcijos ir kraujavimo riziką .