Tymai - nuotraukos

Tymai - nuotraukos

copyright:
topnews.net

Tymai - yra vadinamas tymų ar raudonukės ir liga, kurią sukelia virusas, kuris vystosi labai užkrečiama infekcija. Ši infekcija sukelia viso kūno odos bėrimas ir yra simptomai labai panašūs į gripo ir karščiavimas lydi kosulys.

Tymai - Priežastys, požymiai ir simptomai

Požymių ir simptomų tymų:

Paprastai pirmieji simptomai yra kosulys, sloga, akių paraudimas ir karščiavimas. Tymų funkcija yra mažos raudonos dėmės su mėlyna ir / arba balta (Koplik anketa dėmės), kurie atsiranda burnos vidų. Tymai gali sukelti bėrimai raudonos arba rudos - raudonos, pirmiausia pasirodęs ant kaktos, o vėliau išplėsti ant veido, kaklo ir tada kūną ir galūnes.

Tymai yra perduodama, kai kas nors ateina į tiesioginį kontaktą su užsikrėtusiais lašelių, kai kas nors su tymų čiaudint ar kosulys plinta jį ore.Asmuo su tymų yra užkrečiama 01:59 dienų iki simptomų pradžios iki maždaug 4 dienas po pasirodo bėrimas.

diagnozė tymų

Paprastai daroma apžiūrėjus kūną.

Tymai - Gydymas

Jei nėra specialaus gydymo nuo tymų. Paprastai gydytojas paskirs vaistų, valdyti simptomus tymų, susijusių duomenis iki 2 savaičių. Tymai pacientas mityba turėtų būti poilsio ir daug skysčių.
prevencija
Efektyviausias metodas yra tymų vakcina.