Asbestozę - nuotraukos

Asbestozę - yra uždegiminė plaučių būklė, kuri gali sukelti dusulį, kosulį ir galbūt randai plaučių, kuris veda į dusulį.

Asbestozę - Priežastys, požymiai ir simptomai

Pagrindinė priežastis yra ilgalaikis asbesto poveikio įkvėpus. Keletas veiksnių yra susiję, kaip asbesto paveikia individą. Tai apima:

Kiek laiko asmuo buvo veikiami asbesto įkvėpus

Kiek laiko asmuo buvo veikiami

dydis, forma ir cheminė sudėtis asbesto pluoštų

kitų plaučių ligų atsiradimą

 

Rūkymas taip pat didina problemas, susijusias su asbesto poveikiu riziką.

Jei Asbestozę simptomai atsiranda po labai ilgo laikotarpio inhaliuojamųjų asbesto kartais apie dešimtmečius.Pagrindinis simptomas asbestozę yra dusulys, ypač fizinio krūvio metu. Kiti simptomai gali būti tokie:

nepraeinantis kosulys, kuris gamina gleives

veržimas

Krūtinės skausmas

Apetito netekimas

Chemijos spirgučių garsas plaučiuose, o atsiranda įkvėpimas


Asbestozę - Gydymas

Nėra išgydyti asbestoze. Deguonies terapija namuose dažnai yra būtina, siekiant palengvinti dusulys. Palaikomasis gydymas apima fizioterapija pašalinti išskyros iš plaučių per laikysenos kanalizacija, krūtinės perkusija ir vibracijos. Purkšti, vaistai gali būti skiriami atlaisvinti išskyros ar gydyti tam tikras pagrindines ligas, lėtinę obstrukcinę plaučių ligą. Imunizuoti nuo pneumonijos ir kasmetinio skiepijimosi nuo gripo dozę. Pacientus reikia įspėti, kad padidėjusi rizika tam tikrų piktybinių navikų, ir jei jie rūko, rūkyti yra labai rekomenduojama. Jie turi atlikti rentgeno ir klinikinius vertinimus, įskaitant vėžio atitinkamai periodiškai.