Bronchektazės - nuotraukos

Bronchektazės - įgimtas ar įgytas yra didelis bronchų, plaučių, būdinga nuolatinė išsiplėtimas, neįprastas ir sunaikinimo bronchų sieneles.Tai plaučių būklė, kai bronchų ir bronchiolių prarado elastingumą ir išsiplėtė, užpildyti jį su skysčiu.

Bronchektazės - Priežastys, požymiai ir simptomai

Cistinė fibrozė sukelia maždaug pusę visų bronchektazinę atvejais. Kitos priežastys yra tuberkuliozė plaučių infekcijos, grybelinės infekcijos, plaučių abscesas, pneumonija, nenormalus plaučių gynybos mechanizmus (imuniteto nepakankamumas, reumatinės ligos), ir / arba vietinį kvėpavimo takų obstrukcija (svetimkūnis, naviko).

simptomai bronchektazinę

Būdingiausias simptomas yra lėtinis kosulys, kuris gamina tirštą baltą arba žalią skreplių. Skrepliai gali būti smirdantis ir gausumas gali būti kraujo.Iš bronchektazinę diagnozė

Gydytojas klausosi paciento krūtinės su Stetoskopas gali išklausyti nenormalus garsai paprastai per plămânilorin o pacientas kvėpuoja.Krūtinės ląstos rentgenograma arba didelės skiriamosios gebos KT (kompiuterinė tomografija) skenavimas gali būti padaryta.


Bronchektazės - Gydymas

Gydymas iš bronchektazinę atveju apimti kovą su infekcija su antibiotikais ir skysčių pašalinimo su laikysenos drenažo ir fizioterapija.

Įkvėpus karšta taip pat gali padėti slopinti kvėpavimo takų gleivinę colmataeaza stora, kad ji gali būti lengviau išvaryti.Pacientas turi vengti nieko, kad gali dirginti plaučius, pavyzdžiui, tabako dūmų, garų ir praf.Un įkvepiamu bronchus, gali būti nustatytas.