Chilotorax - nuotraukos

Chilotorax - yra būklė, kai skystis kaupiasi ertmę aplink plaučius, todėl sunku plaučiai išpūsti.

Chilotorax - Priežastys, požymiai ir simptomai

Pacientai gali būti sukurta limfos kaupimosi pleuroje reaguojant į krūtinės traumos , įskaitant žalos chirurginiu būdu , o valstybė taip pat gali atsirasti dėl limfomos komplikacija .

Ši sąlyga yrapleuros ertmėje tipas , ta prasme, kad tai yrabūklė, kuriai būdingas skysčio kaupimasis pleuros erdvėje , ertmė , kuri supa plaučius. Pleuros erdvėje paprastai turi tam tikrą skysčio dabartį tepti plaučius ir palengvinti kvėpavimą.

Pacientai, sergantys limfos kaupimosi pleuroje paprastai sergate sunkia kvėpavimo sunkumų ir jų plaučiai gali žlugti net skysčių kaupimosi. Medicininiuose vizualizavimo , pavyzdžiui, rentgeno ir MRIs gali atskleisti kaupimasis ir skysčių bei biopsijos gali būti naudojama siekiant nustatyti , kokio tipo skystis yra. Kai kuriais atvejais ligoniams, chilotoraksas svetainė gali išspręsti pati , bet ji gali būti būtina įterpti vamzdelį leisti skysčiui laisvai nutekėti , o tada spręsti apie chyle kaupimosi priežastis , todėl ertmėse neįvyks dar kartą.

priežastys

Limfoma yralabiausiai paplitusi nontraumatic priežastis , sudaro apie 60 % visų atvejų , ne Hodžkino limfoma yra labiau tikėtina nei Hodžkino limfoma gali sukelti limfos kaupimosi pleuroje

Įgimta limfos kaupimosi pleuroje yrapagrindinė priežastis, dėl pleuros ertmėje naujagimiams .

Įvairios priežastys yra cirozė , tuberkuliozė, sarkoidozės , amiloidozės ir filariozės

 

Trauminis traumos yraantra pagrindinė priežastis, dėl limfos kaupimosi pleuroje ( 25 %) .

Širdies chirurgija buvo susijęs su 69-85 % atvejų limfos kaupimosi pleuroje vaikams.

nonsurgical trauminis sužalojimas yraretas priežastis paprastai antrinė skverbiasi traumos .

 

simptomai:

Paprastai,pacientas jokių simptomų , kol ji kaupiasi daug alkilo pleuros erdvėje.

Vidutinis latentinis laikotarpis iki ligos simptomai yra 7-10 dienų. Simptomai : dusulys

padažnėjęs kvėpavimas

klasikiniai simptomai pleuros efuzijos

Retai pacientams gali pasireikšti greitai kauptis skystis pleuros erdvėje, sukelia įtampą. Tai ypač naudinga po pulmonektomija . Šie pacientai turi greitą hemodinamikos ir kvėpavimo takų kompromisas , panašus į įtampos klasikinis pneumotoraksas .


Chilotorax - Gydymas

Pacientai, sergantys limfos kaupimosi pleuroje gali būti gydomi konservatyviomis arba chirurgijos priemonėmis. Kai kurie principai yra bendri abiejų gydymo būdų, įskaitant gydyti priežastį, sumažėjo chyle gamybą, nusausinti ir sunaikinti pleuros erdvėje, teikti tinkamą skysčių ir mitybos pakeitimo.