Emfizema - nuotraukos

Emfizema - vadinamas obstrukcine plaučių liga, nes nuo plaučių audinyje aplink mažesnių takų naikinimas, vadinamas alveoles, todėl iškvėpimas funkcija nesugebėti išlaikyti savo funkcinę formą.

Emfizema - Priežastys, požymiai ir simptomai

Sukelia emfizema :

Žmonės, kurie emfizema dažnai taip šį modelį : jie daugiausia vyrų, kurių amžius tarp 50 ir 70 metų , kurie buvo daug rūkantiems . Anksčiau moterys neturėjo kurti emfizema taip dažnai, kaip vyrai, tačiau šis modelis keičiasi, nes moterys ir toliau tampa rūkaliai . Simptomai emfizema :

Ankstyvieji šios ligos simptomai yra dusulys ir kosulys šiek tiek lengviau , sukelia susiaurėjimas ir užsikimšimo į kvėpavimo takus su gleivėmis -lėtinio bronchito požymis. Kaipliga pablogėja, deguonies kiekis kraujyje pradeda mažėti ir didinti anglies dioksido lygį. Emfizema simptomai labai skiriasi ir gali būti painiojamas su kitomis ligomis , todėl gydytojai turi remtis rentgeno, CAT skenavimas ir plaučių funkcijos tyrimų duomenis , kad nustatytų galutinę diagnozę . Pagrindinė procedūra spirometrija , kuri stebiasmens gebėjimą priversti orą iš plaučių . Kiti laboratoriniai tyrimai yra naudojami įvertinti deguonies ir anglies dioksido koncentraciją kraujyje .

Emfizema - Gydymas

Pacientai, kurie mesti rūkyti gali tikėtis tam tikrą jų ligos simptomai pagerėjo, kvėpavimo takų uždegimas išnyks. Kvėpavimo kompensacija, kad padėtų pacientui kvėpuoti geriau, gali būti padėjo šių paramos priemonių:

Mesti rūkyti ir išvengti užteršto oro.

Daryti pratimus, kurie stiprina diafragmos ir pilvo raumenis padėti kvėpuoti.

Venkite įkvėpti, pavyzdžiui, dulkių, dūmų ir užteršto oro.

Vengti kvėpavimo takų infekcijos.

Evitaţrea temperatūros šuoliai.

Išlaikyti gerą mitybą.

Paprastai priimami bronchus kaip inhaliatoriai atidaryti kvėpavimo takus. Sunkiais atvejais, pavyzdžiui, jei plaučiai nesuteikia reikiamą kiekį deguonies į organizmą, gydytojas gali paskirti papildomą deguonį.