Faringitas - nuotraukos

Faringitas - yra gerklės uždegimas, kaklo dalis yra už burnos atgal ir tęsiasi iki Adomo obuolys (ryklės). Tai paprastai atsitinka, kai virusai (arba kartais bakterijos), nuo gripo ar sinuso infekcija gali būti nustatyta kaklo.

Faringitas - Priežastys, požymiai ir simptomai

Priežastys - nors grupė streptokokai gali sukelti faringitas, virusai yra bene dažniausios sukėlėjai šioje grupėje.

Eksudacinė - grupė streptokoko yra labiausiai paplitusi bakterinė priežastis eksudacinė faringitas. Beta-hemolizinis streptokokai grupės C ir G, taip pat buvo susijęs su eksudacinė faringitas ir tonzilitas.

Opos - coxsackievirus A ir pūslelinė yra dažniausios priežastys faringitas. Krūtinės angina, dėl fusobacteriei ir bloga burnos higiena taip pat gali sukelti faringitas, kuris yra susijęs su karščiavimu ir negalavimas.Dažniausiai išvada yra vienašalis tonzilitas opa su pilku nekrotinio membrana.

simptomai faringitas

Dažniausi simptomai yra: gerklės skausmas

Sunkumas kalbant arba rijimas

Patinę limfmazgiai (liaukos) kaklo

karščiavimas

Galvos skausmas

Ausų skausmas


Faringitas - Gydymas

Simptomai, tokie kaip gerklės skausmas ar karščiavimas gali būti gydomi receptinių vaistų , pavyzdžiui, aspirino . Skalauti su puse arbatinio šaukštelio druskos ištirpinti šilto vandens arba naudojant antiseptinių pastilių ar purškalai gali suteikti laikiną stiklo.

Antibiotikai yra nustatyti faringitas , kurią sukelia bakterijos. Šie vaistai yra veiksmingi naikina bakterijas ir kitus organizmus , o ne virusai .

Jeidiagnozė yra ūminis skausmas , tai yra labai svarbu tęsti antibiotikus ne mažiau kaip 10 iki 14 dienų , net jeiskausmas ir kiti simptomai išnyko , siekiant užtikrinti , kad visos bakterijos yra eliminuojami. Ūminis skausmas gali sukelti reumatas įtakos širdies vožtuvai.

Faringitas , kurį sukelia pats virusai VIDECA , antibiotikai nėra veiksmingi nuo virusinių infekcijų , todėl gydymo siekiama palengvinti simptomus . Vienas neturėtų rūkyti ir alkoholio vartojimas turi būti nutrauktas , nes dūmų ir alkoholio dirginti gerklę.