Obstrukcinė miego apnėja - nuotraukos

Obstrukcinė miego apnėja - yra sutrikimas, sumažinimą ar kvėpavimo sustojimo (oro srautas) miego metu. Tai paplitusi tarp suaugusiųjų, bet reta tarp vaikų.

Obstrukcinė miego apnėja - Priežastys, požymiai ir simptomai

Dauguma atvejų obstrukcine miego apnėja yra laikoma sukelia :

senatvės ( fizinis ar per anksti )

smegenų pažeidimą ( laikiną ar nuolatinį)

sumažėjo raumenų tonusą,

minkštųjų audinių išaugo aplink kvėpavimo takus ( kartais dėl nutukimo) .

struktūriniai ypatumai , kurie ateityje gali sumažintą kvėpavimo takus .

 

Sumažėjęs raumenų tonusas gali būti sukeltas alkoholio ar narkotikų , arba gali sukelti neurologinių problemų ar kitų sutrikimų . Kai kurie žmonės turi daugiau nei vieną iš šių problemų. Taip pat yrateorija, kadterminas knarkimas gali sukelti vietinį žalą , vykstančių tuo pačiu būdu, kaip ir ilgalaikio sąlyčio su vibracijos gerklės nervai gali sukelti nervus kitose kūno vietose . Knarkimas yraiš minkštųjų audinių viršutinių kvėpavimo takų vibracija, ir tyrimai parodė, elektrofiziologines išvadas nervus ir raumenis ryklės nurodydamas vietos nervų pakitimai .

Dažni požymiai obstrukcine miego apnėja nepaaiškinamas mieguistumas dieną , neramus miegas ir garsiai ( knarkimas su laikotarpiais tylos ) . Retesni simptomai rytą po galvos skausmas, nemiga , sunku susikaupti , nuotaikos pokyčiai, pavyzdžiui, dirglumas , nerimas ir depresija, užmaršumas , padidėjęs širdies susitraukimų dažnis ir / arba kraujo spaudimas, sumažėjęs lytinis potraukis , nepaaiškinamas svorio priaugimas , padažnėjęs šlapinimasis ir / arba naktinis prakaitavimas , dažnas rėmuo ar gastroezofaginio refliukso liga, ir naktinis prakaitavimas stiprius .


Obstrukcinė miego apnėja - Gydymas

Yra gydymo obstrukcine miego apnėja įvairovė, atsižvelgiant į paciento ligos istoriją, kiekvieno asmens, šios būklės sunkumą ir svarbiausia konkrečios priežasties obstrukcija.

Ne chirurginio gydymo obstrukcine miego apnėja yra:

elgesio pokyčiai,

petnešos,

CPAP (nuolat teigiamas slėgio kvėpavimo takuose)

vaistas

Yra keletas chirurginės galimybės gydyti obstrukcine miego apnėja, kuri yra severra.Operacijos tipas priklauso nuo individo anatomiją ir sveikatos būklę pacientui sunkumo.