Pancoast naviko - nuotraukos

Pancoast naviko - plaučių navikai susidaro arba ekstremalios kairėje arba dešinėje aukščiausios vagelės (sekli vagos ant paviršiaus PULMAN). Pancoast navikai yra plaučių vėžio invazija viršuje poaibis. Dėl savo vietą viršuje, plaučių, jie dažnai invadaza ir aplinkinių audinių.

Pancoast naviko - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Rizikos veiksniai, beveik visų tipų plaučių vėžiu yra panašūs. Tai apimataip:

rūkymas

Ekspozicijos rūkyti

Ilgas asbesto įkvėpus

Poveikio Pramoninių elementų (pvz. , auksas , nikelis )

NorsPancoast navikas yravėžinių plaučių retai sukelia simptomus ir jie paprastai yra susiję su plaučių ( kosulys, krūtinės skausmas ).

Pradinis simptomas yra skausmas, peties,mentes viduje. Skausmas gali pratęsti vėliau prie rankos, alkūnės ir bevardis pirštas viduje.

Yra susiję su sunkia ir nuolat kenčia skausmą , dažnai prireikia narkotinių skausmo vaistus. Nukentėjusįjį paprastai turi paremti pažeistos rankos alkūnė su kita ranka palengvinti įtampą pečių ir žasto .

Jeinavikas apima simpatinės grandinės ir Žvaigždėtasis ganglijų , Horner sindromas gali išsivystyti ant veido ir kūno dalis. Hornerio sindromas yra būdingas vokų kabančios , prakaitavimo stokos ( anhidrosis ), akies obuolio ( enophthalmos ) nuskendo , ir pernelyg mažumo ar susitraukimo akių ( mioze )


Pancoast naviko - Gydymas

Gydymas turi tik vidurinį vaidmenį Pancoast navikų gydymui. Žmonių su skleidžiama plaučių vėžys (išplitęs), medicininis gydymas yra paliatyvi (sumažinti simptomus, be sūdymo priežastis). Pancoast gydymas plaučių vėžio gali skirtis nuo kitų plaučių vėžio Nesmulkialąstelinis. Vieta ir arti gyvybiškai svarbių struktūrų (pavyzdžiui, nervų ir stuburo) gali sukelti chirurgija būti sunku. Kaip rezultatas, ir priklausomai nuo vėžio stadijos, gydymas gali būti radiacijos ir chemoterapijos padaryti prieš operaciją. Chirurgija gali būti pašalinti viršutinę skilties plaučių, kartu su savo asocijuotoms struktūroms (poraktinės arterija, vena filialai žasto rezginį, šonkaulių ir stuburo įstaigų) ir tarpuplaučio limfadenektomija.