Pickwick sindromas - nuotraukos

Pickwick sindromas - yra vidutinio sunkumo derinys sunkia obstrukcine miego apnėja nutukusių žmonių, kurie bando miegoti atversta.

Pickwick sindromas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

daug sąlygų , kurios dažnai susijusios su obstrukcine miego apnėja Nutukimas ir storas trumpas kaklas , sumažėjęs raumenų tonusas minkštojo gomurio , liežuvėlio (mėsingas audinys kabo nuo minkštojo gomurio centras) ir ryklę . Viršutinių kvėpavimo takų gali būti ribojamas , nes tonzilės arba nukrypo nosies pertvaros , nosies polipai , ar apsigimimų .

Dauguma žmonių su Pickwick sindromas yra nutukę ir turi obstrukcine , būklė, kuriai būdingas miego knarkimas , trumpus epizodus apnėja ( rūkyti kvėpavimo ) naktį, nepertraukiamas miegas ir didelį mieguistumą dienos metu . Mieguistumas gali sunkinti padidėjusio anglies dioksido kiekis kraujyje , kurie sukelia mieguistumą ( " CO2 narkozė ). Kiti simptomai yra abiejuose vakuumo sąlygomis ir hipertenzija ( aukštas kraujo spaudimas) , sunku kontroliuoti vaistais , anglies dioksidas taip pat gali sukelti galvos skausmą, kurie linkę būti stipresnis ryte.

Mažas deguonies veda į viršslėgio dešinėje pusėje, širdies , žinomas kaip RK pulmonale . Simptomai ši sąlyga įvyksta todėl, kadširdis turi sunkumų siurblinės kraują į kūną per plaučius.


Pickwick sindromas - Gydymas

Gydymas susideda iš svorio, kuris sumažina epizodų miego apnėja ir pagerina kraujo dujų ir pašalinti mieguistumą dieną.

Tuo uni pacientams gali prireikti trachėjos (tracheostomija) atidarymą.