Piktybinė pleuros mezoteliomą - nuotraukos

Piktybinė pleuros mezoteliomą - yra reta vėžio forma, kuri vystosi iš apsauginio gleivinės, kuri apima daugelį organizmo vidaus organus. Atsižvelgiant į pleuros mezoteliomą atveju vėžys išsivysto plaučių gleivinės, vadinamas pleuros ar pleuros membrana. Nors mezoteliomą prognozė paprastai yra menkas daugumai pacientų, kai kurie žmonės, kuriems yra diagnozuota anksti gali gauti naudos iš agresyvių gydymo būdų pagerinti gyvenimo trukmę derinys.

Piktybinė pleuros mezoteliomą - Priežastys, požymiai ir simptomai

Darbas su asbesto yrapagrindinis rizikos veiksnys mezoteliomą, tačiau svarbu,trukmė ir intensyvumas poveikio. Kita forma yraasbesto įkvėpus aplinkoje egzistuojančią geologinėse struktūrose . Kai įstrigę asbestas kūno sukelti vėžio ląstelių padalinti neįprastai , todėl sustorėjimas , pleuros membranos . Tai sudarys galimybę skatinti skysčių kaupimąsi . Skystis pradeda spaudimą plaučių ir kvėpavimo sistemos apskritai , užkertant kelią normalų kvėpavimą.

Simptomai pleuros mezoteliomą yra daugiausia lėmė šiuos pokyčius ir gali apimtišiuos veiksmus:

Patvarūs sausas Grumtynės

Kosėja krauju ( hemoptizė )

Pasunkėjęs rijimas ( disfagija )

Dusulys pasireiškia net poilsio ( dusulys )

nuolatinis skausmas krūtinėje arbapakrantėje , arba skausmingas kvėpavimas

Plėtros gabalų pagal dėl krūtinės odos

naktinis prakaitavimas arba karščiavimas

Nepaaiškinamas svorio kritimas

nuovargis


Piktybinė pleuros mezoteliomą - Gydymas

Apskritai, pacientų piktybinės pleuros mezoteliomą turite tris galimybes: chirurgija, chemoterapija ir radioterapija. Paprastai pacientai gaus dviejų ar daugiau iš šių gydymo tipų derinys.