Plaučių abscesas - nuotraukos

Plaučių abscesas - atstovaujamos kaupimo uždegimas (pūliniai) pūliai ir sunaikinimo plaučių audinio plaučių parenchimos. Abcesu gali būti supuvę (dėl anaerobinių bakterijų) arba nonputred, ir dažnai turi gerai apibrėžtą sieną.

Plaučių abscesas - Priežastys, požymiai ir simptomai

Priežastis:plaučių abscesas yra nekrotizuojančio pneumonija išraiška , dažnaiįkvėpti ir burnos ertmės bei ryklės turinį rezultatas . Prasta burnos higiena dantų ir dantenų . Liga yra stipriai susijęs su puvėsių plaučių pūlinys. Nuotekų plaučių embolija atsiranda dažnai destrukcine pakitimus. Reikėtų atskirti nuo plaučių abscesas , užkrėstų cistine plaučių pažeidimų ir luminitinis bronchų karcinoma.

Požymiai ir simptomai : - klinikinis poveikis plaučių abscesas yra kosulys , kuris gali gaminti kraujavimas pūlingų ar blogo kvapo skreplių , pleuritinis krūtinės skausmas , dusulys , prakaitavimas, šaltkrėtis , karščiavimas , galvos skausmas, negalavimas, prakaitavimas ir nuostolius masės . Komplikacijos yra plyšimas į pleuros erdvėje, todėl empizem ir retai masyvi kraujavimas . Lėtinės plaučių abscesas gali sudirginti bronchiektazės . Jei gydymas antibiotikais ne pagerinti padėtį tai gali reikšti galimą pagrindinės vėžio ar kitų priežasčių .

Plaučių abscesas diagnostika - šie bandymai naudojami diagnozuoti plaučių abscesas :

Vienas. Auskultavimas krūtinės .

Du. Krūtinės ląstos rentgenograma paprastai rodo plaučių abscesas ..

Trys. Perkutaninė siekis abscesas ar bronchologija gali būti naudojama gauti kultūras , siekiant nustatyti priežastį . Bronchoskopija yra naudojamas tik tada, jei paciento būklė leidžia .

Balandžio mėn. Kraujo kultūras, Gramo būdu , skreplių kultūros ir taip pat naudojami siekiant nustatyti priežastinio organizmą.

Gegužė . Baltųjų kraujo ląstelių skaičius dažnai viršija 10.000 / ul.


Plaučių abscesas - Gydymas

Antibiotikų terapija dažnai trunka mėnesius iki galutinio atsiskaitymo. Simptomai paprastai išnyksta per kelias savaites. Gydymą reikia tęsti tol, kol visi simptomai ir išnyksta bet kokio pūlinio įrodymų apie krūtinės rentgenografijos kontrolės žinioje. Padėties drenažas gali palengvinti atsisiųsti nekrotinio medžiagą viršutinių kvėpavimo takų, kai skrepliai yra įmanoma.Prastas atsakas į gydymą, gali tekti rezekcija pažeidimo arba pašalinti sergančio skyriuje plaučiuose, tačiau manoma, rutinos, dėl to, kad plinta infekcijos galimybę. Visi pacientai ir išsamus tolesnių reikia rentgeno serija