Plaučių fibrozė - nuotraukos

Plaučių fibrozė - yra liga, pasireiškianti plaučių uždegimu, kuris sukelia nenormalus formavimo pluoštinių audinių tarp plokštelių.Procesas vyksta paprastai į rando audinio formavimąsi, kuris pakeičia įprastą audinių netenkama infekcijos rezultatas.

Plaučių fibrozė - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastis yra nežinoma. Sklerodermija, kraujo veiksnys, susijęs su reumatoidiniu artritu, gali būti įtraukti.

Apraiškų apima laipsnišką dusulys ir kosulys, kuris gali dirginti bronchų. Sekli padažnėjęs kvėpavimas ir kosulys pasireiškia vidutinio sunkumo mankšta. Cyanotic odos blyškumas.

Apetito praradimas ir svorio, nuovargis, karščiavimas, silpnumas, neaiškių skausmų krūtinėje yra bendri. Infekcijos gali atsirasti lengvai ir nedengti žmonės gali išsivystyti komplikacijų, įskaitant emfizema, plaučių infekcijos ar širdies liga.

Simptomai plaučių fibrozė yra daugiausia:

Dusulys, ypač fizinio krūvio

Lėtinis sausas kosulys

Nuovargis ir silpnumas

diskomfortas krūtinėje

Apetito praradimas ir svorio kritimas greitai


Plaučių fibrozė - Gydymas

Gydymo galimybės plaučių fibrozė yra labai ribotas. Nors moksliniai tyrimai tebevyksta, nėra įrodymų, kad vaistas gali labai padėti šią sąlygą. Plaučių transplantacija yra vienintelis gydymo būdas, sunkiais atvejais. Nes kai plaučių fibrozės tipai gali reaguoti į kortikosteroidais (pavyzdžiui, prednizono) ir / ar kitų vaistų, kurie silpnina organizmo imuninę sistemą, šių vaistų rūšys yra nustatytos, kartais bando sulėtinti procesus, kurie veda į fibrozę

Dideles dozes geriamųjų kortikosteroidų (pvz., prednizolono, 40-80 mg per parą) paprastai apdoroti, citotoksiniai vaistai, pavyzdžiui, ciklofosfamido ir azatioprino taip pat buvo naudojamos.