Plaučių hipertenzija - nuotraukos

Plaučių hipertenzija - yra reta plaučių liga, kai arterijose, kuriomis kraujas iš širdies į plaučius tapti sumažėjo, todėl sunku kraujui tekėti kraujagyslėmis.

Plaučių hipertenzija - Priežastys, požymiai ir simptomai

Žemiau yra keletas žinomų priežasčių plaučių hipertenzija :

dietos narkotikų " fen - . fen " Nors apetitas slopintuvai " Fen - fen " ( dexfenfluramine ir phentermine ) , Fen - fen Vartotojų turėjo 23 kartų padidėja rizika plaučių hipertenzija ..

Plaučių hipertenzija taip pat gali atsirasti dėl kitų sveikatos sutrikimų , pavyzdžiui, lėtine kepenų liga ir kepenų cirozė , reumatinių ligų, tokių kaip sklerodermija arba raudonąja vilklige ( raudonoji ) , įskaitant plaučių, emfizema , lėtine obstrukcine plaučių liga (LOPL ) , ir plaučių fibrozė .

Tam tikrų ligų, širdies - įskaitant aortos vožtuvo liga, kairiojo širdies nepakankamumas, mitralinio vožtuvo ligos, įgimtų širdies ligų ir taip pat gali sukelti plaučių hipertenzija .

tromboembolijos liga . Kraujo krešulys dideliu plaučių arterijoje gali sukelti plaučių hipertenzijos vystymąsi.

Mažo deguonies . Didelis aukštis , nutukimas, miego apnėja gali sukelti plaučių hipertenzijos vystymąsi.

genetinis polinkis . Plaučių hipertenzija paveldėjo nedidelį skaičių atvejų.

 

Plaučių hipertenzija taip pat gali sukelti kitų ligų , o kai kuriais atvejaispriežastis yra nežinoma.

Simptomai plaučių hipertenzija paprastai neturi atsirasti tol, kol liga progresavo . Pirmasis simptomas plaučių hipertenzija paprastai dusulys atliekant kasdieninę veiklą, pavyzdžiui, lipant laiptais . Nuovargis , galvos svaigimas, alpimas, taip pat gali būti simptomai plaučių hipertenzija. Gali atsirasti kulkšnių patinimas , pilvo ar kojų , melsvos lūpos ir oda , ir krūtinės skausmas .

Išsivysčiusios ligos stadijose , net minimalus aktyvumas gamins nereguliarus širdies plakimas ( palpitacija galingas, Pulsating ), laipsnišką dusulys fizinio krūvio metu , ir dusulys ramybės būsenoje .


Plaučių hipertenzija - Gydymas

Diagnozė ir problemų tyrimas yra būtinas prieš pradedant bet kokį gydymą. Gydymas priklauso nuo individo, remiantis skirtingais pagrindiniais priežasčių, tačiau paprastai apima vartojate vaistus, gyvenimo būdo ir padaryti mitybos pokyčius, operacijos galimybę, jei būtina, ir medicininį įvertinimą reguliariai.