Pleuritas - nuotraukos

Pleuritas - yra iš pleuros membranos uždegimas yra plonas, šlapias tvarstis, apimantis plaučius ir krūtinės ertmėje. Pleuros paprastai sumažinti trintį tarp krūtinės ir plaučių pratęsimo kovos metu.

Pleuritas - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Pleuritas gali sukelti infekcijos, sužeidimo ar naviko. Pleuritas gali būti iš pagrindinių plaučių ligų, ypač pneumonijos, arba, kartais, tuberkuliozė, plaučių abscesas ar gripo komplikacija. Pleuritas taip pat gali atsirasti spontaniškai, be jokių ankstesnių problemų.

pleuritas simptomai

Pagrindinis simptomas sauso pleuritas yra aštrus skausmas, veriantis skausmas kryptį ir apatinės krūtinės. Skausmas gali būti jaučiamas ir palei pečių, kaklo ir pilvo. Bet judėjimas, kuris apima krūtinės judėjimą, pavyzdžiui, kvėpavimas ar kosulys, pabloginti skausmą, kuris gali lydėti dusulys, sausas kosulys ir karščiavimas. Pleurazia šlapias pasižymi panašiais simptomais, bet to ir pasunkėjęs kvėpavimas.


Pleuritas - Gydymas

Gydant pleuritas pirmieji subiacete infekcijos turi būti gydomi, daugeliu atvejų su antibiotikais.

Analgetikai gali padėti sumažinti krūtinės diskomfortas. Priešuždegiminiai vaistai ir kortizono yra labai veiksminga mažinant uždegimą ir skausmą, ypač sausai pleuritas.