Pneumotoraksas - nuotraukos

Pneumotoraksas - yra oro arba dujų plaučių kolekcija į pleuros erdvėje.

Pneumotoraksas - Priežastys, požymiai ir simptomai

pagrindinių tipų pneumotorakso yra :

Atidaryti pneumotoraksas - kaiskverbiasi krūtinės žaizda leidžia orui patekti į plaučius gali sukelti jos žlugimo .

Pneumotoraxu tamsus - kaikrūtinės ląstos pradurta arba oro nutekėjimas atsirasti plyšus bronchų (arba perforuotos stemplės ).

Savaiminis pneumotoraksas pasitaiko sveiko individo ankstesnės traumos . Tai yra manoma , kad dėl gedimų lizdinėse plokštelėse (lizdinė plokštelė, kurioje oro ) nuo plaučių paviršiaus. Tai spontaniškas pneumotoraksas dažniausiai pasitaiko žmonėms iki 40 .

Plaučių Barotrauma įvyksta tada, kaipacientas , kurio plaučių funkcija yra palaikoma mechaniškai gali priversti orą į plaučius , kurie gali sukelti plyšimo pleuros erdvėje.

Kitos priežastys , kurios gali sukelti pneumotoraksas . Oras gali patekti į erdvę krūtinės centre tarp plaučius , ypač per astmos priepuolis , todėl plyšimas į pleuros erdvėje, todėl pneumotoraksas .

simptomai pneumotorakso

Gali būti ne dėl pneumotorakso simptomai yra mažas (mažas oro kiekis į pleuros erdvėje ) arba gali būti sunku kvėpuoti , kaididelis oro kiekis yra erdvėje. Jeigydytojas įtaria, yra pneumotoraksas ,rentgeno gali būti imtasi siekiant patvirtinti diagnozę ir nustatyti oro kiekiui.


Pneumotoraksas - Gydymas

Gydymas yra nustatomas pagal simptomų sunkumą, buvimo pagrindinės plaučių ligos, apskaičiuotas dydis apie rentgeno pneumotoraksas. Be spontaninio pneumotorakso, kelionės lėktuvu atkalbinėjo, kol jis visiškai išspręsta.

Per skaudžią pneumotorakso, vamzdžiai paprastai įterpiamas į krūtinę. Kol kas nėra aišku, ar yra maža pogrupio pacientams, sergantiems pneumotorakso nereikia apdoroti, ir gali būti konservatyviai. Jeigu mechaninė ventiliacija yra būtinas, įterpti krūtinės vamzdis yra privaloma, nes tai padidina įtampos pneumotorakso riziką.

Įtampa pneumotoraksas paprastai gydoma naudojant adatos dekompresijos skubiai. Tam gali prireikti atsitikti prieš išvežant į ligoninę, ir gali būti atliekamas kvalifikuotas medicinos personana.