Tracheomalacia - nuotraukos

Tracheomalacia - yra būklė, kuriai būdingas gyslų iš trachėjos paramos kremzlės, kuris veda į trachėjos žlugimo, ypač kai padidėjęs oro srautas nereikia. Į tracheae paprastai išplėsti šiek tiek įkvėpimo metu ir iškvėpimas šiek tiek smailėjantis. Jei traheomalaciei šie procesai yra perdėtas ir gali sukelti kvėpavimo takų kolapsas galiojimo simptomas tracheomalacia yra iškvepiamas Stridor arba gerklų varna.

Tracheomalacia - Priežastys, požymiai ir simptomai

priežastys

Dėl tracheomalacia dauguma atvejų yra izoliuoti ir idiopatinė . Neseniai atliktas tyrimas, pasiūlė neurologinis etiologiją už tracheomalacia įmanoma.

praeinantys defektai dėl trachėjos kremzlės vystymuisi turėtų būtišios būklės priežastis . Tai kartais vadinama tracheomalacia tipas 1 .

Kai su traheomalaciae pažeidimų dėl kraujagyslių sutrikimų ar kitų priežasčių kvėpavimo takų suspaudimo vaikai . Tai vadinama tipas 2 tracheomalacia .

Tracheomalacia yrabendra išvada po tracheoesophageal fistulės remontas.

Tracheomalacia gali atsirasti ir gali apsunkinti kitų sutrikimų , įskaitant gastroezofaginio refliukso liga , pasikartojantis įkvėpti ir kitų formų bronchų displazija ( lėtinė plaučių liga kūdikystės ).

simptomai

kvėpavimo garsai , kurie gali pakeisti su pozicija miego metu

Kvėpavimo problemos , kad sunkėja su kosulys , verkimas , šėrimo , arba viršutinių kvėpavimo takų infekcija

Čīkstošs kvėpavimas

triukšmingas kvėpavimas


Tracheomalacia - Gydymas

Dauguma kūdikių gerai reaguos į sudrėkintą orą, kruopščiai šėrimo ir antibiotikais infekcijų. Vaikai su tracheomalacia turi būti atidžiai stebimi, kad, kai jie turi kvėpavimo takų infekcijos. Retai operacijos reikia.